Свою нову роботу художник Бенксі показав в інстаграм-профілі з понад 10-мільйонню аудиторією. Графіті андеграундний автор створив на одній із вуличок Брістоля на фасаді двоповерхового будинку. На ньому він зобразив бабусю, яка чхає.

Читайте також Майже 10 мільйонів доларів за картину: як виглядає одна з найдорожчих робіт Бенксі

Пенсіонерка в довгій спідниці, помаранчевому светрі та блакитній хустині чхала так сильно, що в неї вилетів зубний протез, сумочка та ціпок з рук. Публікацію в інстаграмі він доповнив символічним написом: "Апчхи!". Схоже, коронавірус та карантинна тематика ще довго надихатиме Бенксі на нові творіння.

Як йдеться в матеріалі BBC, один з мешканців сусіднього будинку Дейл Комлі стверджує, що на власні очі бачив невідомого художника. За його словами, Бенксі закінчував роботу близько 7 години ранку і виглядав як "масивний хлопець у світловідбиваючій куртці".

"Близько 7 ранку я варив собі каву, я подивився у вікно і побачив людину. Мені здалося, що це дуже захоплений будівельник, тому що він весь час дивився на стіну. Я виглянув у вікно знову десь через годину, і там вже зібрався натовп людей", – розповів Дейл Комлі.


Нове графіті Бенксі з бабусею, яка чхає / Фото Instagram / @banksy


Нове графіті Бенксі з бабусею, яка чхає / Фото Instagram / @banksy


Нове графіті Бенксі з бабусею, яка чхає / Фото Instagram / @banksy