Минуло 20 років з виходу серіалу "Секс і місто", а історія 4 жінок досі є успішною на телеекранах. Найбільше всім глядачкам запам'ятались незвичні стосунки головної героїні Керрі Бредшоу з бізнесменом "містером Бігом", якого вона називає чоловіком мрії. Непередбачуваний, романтичний, мужній та багатий ловелас – таким постає єдиний чоловік, що упродовж всього серіалу з'являється на екранах. Цю роль зіграв харизматичний Кріс Нот.

Читайте також: Ювілей у "Секс і місто": як змінились героїні серіалу за 20 років

Як виявилось, у Нью-Йорку жив справжній "містер Біг", з якого автори запозичили образ. Рон Галотті – екс-видавець та затятий серцеїд – був прототипом "чоловіка мрії".


Актор Кріс Нот та ловелас Рон Галотті

Американець, як і головний герой серіалу, був двічі одружений та мав стосунки з багатьма моделями, зокрема, Дженіс Дікінсон. Окрім цього, Рон Галотті зустрічався з письменницею Кендес Бушнелл, яка описала свій роман у колонці для New York Observer.

Він був одним з цих нью-йоркських хлопців з великою харизмою. Коли він заходив до кімнати, всі відразу звертали на нього увагу. Тому я прозвала його Містер Біг,
– написала Кендес Бушнелл.

Сама письменниця не зізналась, що вона та Рон Галотті стали прототипами героїв серіалу "Секс і місто". Однак журналісти західних ЗМІ, впевнені, що ця непересічна історія кохання дала натхнення для сценаристів.