Нова фотографія з’явилася на особистій сторінці Христини Решетник в інстаграмі.

Читайте також Дружина Григорія Решетника показала зворушливі фото та відео з пологового будинку

31-річна матуся трьох синочків опублікувала ніжне фото з пологового будинку. На кадрі Христина позує з новонародженим сином. Дружина телеведучого зізналася, що ім’я синові вони вже дали, втім поки що тримає його в секреті.

На кадрі Христина Решетник позує в голубому халаті, а маленький син одягнений у синє боді, світлі повзунки в смужку та шапочку. У дописі зіркова матуся розповіла, чому любить пологові будинки.

"Ну привіт. За що я люблю ці пару днів у пологовому будинку, то це за спокій і можливість "познайомитись" ближче зі своїм маленьким чудом. А ще за ідеальну їжу (так, я обожнюю все те "здорове" харчування породіль), ну і готовність всіх прийти на допомогу в будь-який момент. Моя лікарка сказала, що маму в Європі відпускають додому вже через 6 годин після нормальних фізіологічних пологів. А в нас дають 2-3 дні, раніше взагалі було 5. Все для того, щоб жінка хоча б могла переналаштуватися – фізично і психологічно", – написала Христина Решетник.

Жінка також додала, що в пологовому будинку добре, але вдома з братами – буде ще краще, хоча якраз цього моменту вона трохи боїться. Зазначимо, зіркове подружжя виховує двох хлопчиків – Івана і Дмитра.