Серією миловидних кадрів знаменитість поділилася на особистій сторінці в інстаграмі. За її акаунтом стежать понад 200 тисяч користувачів мережі, які з нетерпінням очікують на нові дописи.

Дивіться також Дружина Григорія Решетника показала, як виглядає після пологів: перше фото

Зустріч Христини Решетник зі старшими синами у пологовому будинку

Оскільки наразі триває карантин, то сини Христини та Григорія Решетників не змогли познайомитися з братиком. До малюка пускають лише батьків, а інші родичі можуть побачити його лише під час виписки. Проте зіркова матуся дуже сумує за своїми синочками і дуже чекала цієї зустрічі.

Вона прийшла у хол пологового, де на неї чекали Дмитро та Іван. У батьків є традиція – знайомити братів наступного дня після народження малюка та дарувати старшому сину подарунки від новонародженого. Цього разу хлопці отримали подарунки від братика через маму. Христина прийшла до синів із великими іграшками.

"Мої хлопчики зробили мені сюрприз і ввечері приїхали в гості. Насправді, у нас є традиція – на другий день після пологів ми завжди знайомили братів. І найменший, той, що народився, старшим дарував подарунок, про який йому всі 9 місяців говорили через животик. Ваня досі зберігає того робота, що йому презентував Дімуля і пам'ятає, як його отримував в пологовому. Карантин цього року вніс свої корективи і зустріч братів відбудеться тільки вдома. Але діти так хотіли побачитися, що за 15 хвилин перед сном сьогодні "зробили" мій день і їхній також. Бо новонароджений малючок-братик хоч зустрітися не зміг, але подарунки через маму таки передав. Уявляєте, скільки щастя було? Ванюша нарешті згадав, як виглядає мама без живота. І це я кажу дослівно. Не хотів відпускати. Ще трохи і будемо всі разом вдома!", – написала в дописі Христина.

Для перегляду фото та відео гортайте праворуч