"Хрещений батько 3": трейлер фільму

Ще у перші дні вересня компанія Paramount Pictures підтвердила, що до випуску готують оновлений фільм "Хрещений батько 3". У 1990 році стрічка отримала чимало критики від глядачів, повідомляв 24 канал. Відтак вперше за 30 років режисер Френсіс Форд Коппола вирішив повернутись до цієї роботи.

Більше про фільм "Хрещений батько" повертається: до прем'єри готують нову версію фінальної стрічки

За його словами, фільм називатиметься "Хрещений батько, Кода: Смерть Майкла Корлеоне". Стрічка матиме зовсім інші початок та завершення, а також нові епізоди та музику. Всі кадри були відзняті у 1990 році, тому нова стрічка – це результати роботи монтажу. Водночас оновлений фільм більше відповідатиме концепції, яку придумав режисер Френсіс Форд Коппола та письменник Маріо П'юз.

Спершу "Хрещений батько, Кода: Смерть Майкла Корлеоне" презентують в кінотеатрах, станеться це 4 грудня 2020 року. Після прем'єри фільм буде доступний для перегляду на стрімінгових платформах. Наразі у мережі презентували офіційний трейлер до культової кінострічки.

"Хрещений батько, Кода: Смерть Майкла Корлеоне": трейлер до фільму

Цікаві факти про "Хрещеного батька 3"

Як відомо, "Хрещений батько 3" вважається найслабшою стрічкою кримінальної трилогії. Експерти ще у 1990 році відзначали, що сюжет фільму не такий захопливий, як дві попередні частини, а деякі актори заслуговують на "Золоту малину". Тому й Френсіс Форд Коппола вирішив створити свою версію фільму у 2020 році.

Головну роль у стрічці виконав Аль Пачіно. Перед зйомками 3 частини він вимагав гонорар у 7 мільйонів доларів та відсоток від прокату. Така шалена сума обурила Френсіса Форда Копполу, тому він почав розробляти сценарій, де героя Аль Пачіно вбивають у перші хвилини стрічки. Це змусило актора задуматись та відмовитись від своїх вимог.

Окрім цього, у "Хрещеному батьку" знялась донька режисера Софія Каппола.


Софія Каппола у фільму "Хрещений батько" / Фото Кіноріум