В інтерв'ю для програми "Ходят слухи" Ксенія Мішина детально розповіла про шоу "Холостячка" та прокоментувала чутки про роман з одним із учасників проєкту юристом Євгеном Ковтуненком.

Важливо "Холостячка" Ксенія Мішина розсекретила таємниці першої вечірки проєкту

Чому з'явились чутки про перемогу Євгена Ковтуненка в шоу "Холостячка"

Кілька тижнів тому Ксенія Мішина стала суддею 11 випуску проєкту "Танці з зірками". Після прямого ефіру зірку помітили за лаштунками шоу з чоловіком, який схожий на Євгена Ковтуненка, котрий опинився в четвірці фіналістів. Скандальне фото "злили" в мережу та припустили, що саме успішному юристу вдалось завоювати серце "Холостячки" і перемогти.

На світлині Ксенія Мішина зображена в обіймах чоловіка, який за статурою схожий на Євгена Ковтуненка. Акторка не приховувала, що рада зустрічі. Схоже, з павільйону "Танців з зірками" вони поїхали разом.

Як Ксенія Мішина відреагувала на чутки про роман з Євгеном Ковтуненком

Головна героїня шоу "Холостячка" не стала заперечувати, що на фото поряд з нею саме Євген Ковтуненко. Вона бачила цей кадр в одній з фан-сторінок, однак не знає, хто його автор. За її словами, це не був "злив" переможця шоу.

Женя приїжджав до мене, подарував мені букет квітів. Я не знаю, хто нас сфотографував. Я взагалі не зрозуміла цього фото,
– лаконічно відповіла Ксенія Мішина.

Повне інтерв'ю Ксенії Мішиної дивіться онлайн: відео