Ксенія Мішина стала гостею програми "Ходят слухи". Під час відвертої розмови з ведучою Раміною, "Холостячка" розповіла, що цей проєкт став великою частиною її життя. Зокрема, дівчина пригадала, як відбувалися зйомки знайомства зі всіма учасниками шоу.

Читайте також Холостячка 6 випуск: знайомство чоловіків із сином Ксенії та її палкі поцілунки з Андрієм

Таємниці першої вечірки "Холостячки"

Ксенія поділилася, що зйомки першого випуску тривали 38 годин. Оскільки знімальний процес розпочався влітку, то команда хвилювалася, щоб не було спекотно. Образ Мішиної був дуже вишуканим, проте у теплу погоду їй було б некомфортно у ньому. Але сталося не так, як гадалося. Час знімань був чи не найхолоднішим за все літо. "Холостячка" зізналася, що дуже змерзла і наприкінці їй навіть було важко усміхатися.

За зовнішнім виглядом акторки постійно слідкували візажисти. Їй довершували макіяж, зачіску, щоб в кадрі виглядала бездоганно. Ксенія розповіла, що за час цих багатогодинних зйомок їй вдалося прилягти лише на 30-40 хвилин. Решту часу Мішина здебільшого стояла.

"Холостячка" поділилася, що було важко, оскільки потрібно приділити увагу 16-ти чоловікам. З кожним познайомитися, поспілкуватися. Проте й це не вдалося зробити так, як хотілося, адже для того, щоб більше дізнатися про людину, потрібно провести з нею більше часу, якого у Ксенії не було. Дівчина каже, що свій вибір на першій вечірці робила здебільшого за якимось зовнішніми вподобаннями.

Інтерв'ю Ксенії Мішиної: дивіться відео онлайн