27 листопада "Холостячка" вразила глядачів емоційними побаченнями та ще сильнішою конкуренцією між чоловіками. З ким Ксенія зблизилася у 6 випуску, а з ким попрощалася назавжди – читайте далі.

До слова Холостячка 7 випуск: хто назавжди покинув шоу

Знайомство чоловіків з сином Ксенії Мішиної

У 6 випуску проєкту "Холостячка" учасники відправилися на Західну Україну. Саме там Ксенія вирішила познайомити свого сина Платона з чоловіками, які борються за її серце. Дівчина вирішила провести час з користю і показати гідний приклад синові. Разом із екологом та чоловіками вони розпочали засаджувати галявину деревами.

Під час процесу висадки дерев, Андрій Шатирко працював у команді з Платоном. Вони швидко знайшли спільну мову та активно допомагали один одному. Ксенії це дуже сподобалося.

У такому змаганні чоловіки якось намагалися поспілкуватися з Ксенією, провести час із нею. Після проведення такого дня "Холостячка" вирішила попрощатися з Ігорем. Вона зауважила, що у них ніяк не можуть розпочатися стосунки і він не використовує жодної можливості, щоб зблизитися.

Цікаво Холостячка 7 випуск: гостювання Ксенії у "холостяцьких" квартирах та шокуюча правда від Андрія

Переможцем цього змагання став Андрій Рибак. Він отримав можливість піти на індивідуальне побачення з "Холостячкою". Євген Ковтуненко у коментарі зазначив, що такий результат змагань вийшов тому, що Ксенія Мішина захотіла побути з Рибаком наодинці.

Побачення з Андрієм Рибаком в SPA

Після екстремального тижня проживання на острові, Андрій Рибак вирішив запросити Ксенію в SPA. Атмосфера на побаченні була досить інтимною. Чоловік захотів самостійно зробити масаж "Холостячці", а вона не заперечувала. Ксенія зізналася, що Андрій симпатизує, тому їй була приємна така близькість.

Цікаво Холостячка: всі учасники шоу

Рибак та Мішина робили один одному масаж шоколадом і під час цього виникла незручна ситуація, коли Андрій намагався поцілувати Ксенію. До цього вона не була готовою. Тому після масажу вони вирішили змінити місце перебування і відправилися в джакузі. Там у "Холостячки" та Андрія відбулася душевна розмова. Романтичне побачення закінчилося зізнанням Ксенії Мішиної та ніжним поцілунком.

День чоловіків з Платоном

Учасники вирішили влаштувати синові "Холостячки" сюрприз. Вони відправилися разом із Платоном кататися на квадроциклах.

  • Спершу, хлопчик вирішив поїхати з Олександром. Синові Мішиної неабияк сподобалася така поїздка, адже катання відбувалося по річці. Це була екстремальна поїздка, після якої Платон був дуже емоційним.
  • А ось катання з Олексієм не сподобалося хлопчику. Чоловік хвилювався за Платона, тому хотів їхати повільно, у той час як син "Холостячки" прагнув швидкості.
  • Поїздка на квадроциклі з Андрієм Шатирко сподобалася Платону. З першого дня він знайшов з чоловіком спільну мову, тому катання завершилися позитивними емоціями.
  • Щодо Євгена, то син Мішиної зазначив, що чоловік дуже мовчазний та боязкий.

Після усіх поїздок учасники вирішили зробити ще один сюрприз і подарували Платону багато солодощів та інших смаколиків.

Стрибок з парашутом з Андрієм Шатирко

Перше індивідуальне побачення Ксенії та Андрія було дуже екстремальним. "Холостячка" вирішила здійснити свою давню мрію саме з цим чоловіком. Шатирко бачив, що дівчина хвилюється і боїться, тому всіляко намагався підтримати її. Обом цей політ дуже сподобався та приніс колосальну кількість незабутніх емоцій.

Таке побачення зблизило Андрія та Ксенію, вони разом побороли свої страхи і після цього вони відправилися в ресторан. Мішина одягнула вишиванку. Це подарунок Шатирка, який він презентував "Холостячці" під час першої зустрічі на Прикарпатті.

На романтичній вечері чоловік розповів дівчині про свої почуття. Вони відповідали на запитання з записки, яку Андрій вручив Ксенії три тижні тому, що дозволило більше дізнатися один про одного. Шатирко не соромився емоцій, коли розповідав про маму, яка померла сім років тому. "Холостячка" зрозуміла чоловіка і відчула, що справді багато значить у його житті.

Колективне побачення в Тустані

"Холостячка" у 6 випуску вирішила запросити на колективне побачення чоловіків, до яких відчуває симпатію: Євгена, Олександра та Андрія. Вони відправилися у магічне місце – Тустань, що на Західній Україні. Дорогою усі обговорили важливі моменти, які хвилювали кожного. Розмова вийшла емоційною та суперечливою.

Після перепалки усі дійшли до цього місця сили. Ксенія разом із чоловіками насолодилася неймовірно красивими карпатськими краєвидами і відправилася на зустріч із мольфаром Любомиром Карпатським. Кожен ставив мольфарові питання, які цікавили його. Проте Олександр та Андрій поставилися до такої зустрічі досить скептично. Пан Любомир відповів, що серед чоловіків є той, хто близький по духу з "Холостячкою", має сильну енергетику. Ксенія одразу зрозуміла, що мова йде про Євгена.

Мольфар сказав Мішиній, що раніше в Олександра та Андрія були стосунки з однією жінкою. "Холостячка" вирішила обговорити це питання з чоловіками. Розмова переросла у конфлікт з Андрієм. Тоді вони залишилися наодинці і запальний діалог завершився палким поцілунком.

Після індивідуального спілкування з Олександром і чоловік зізнався "Холостячці" у коханні.

Це колективне побачення завершилося спілкуванням з Євгеном. Чоловік відверто розповів "Холостячці" про свої почуття. Він подарував їй символічну підвіску, яка дуже сподобалася Ксенії. Наприкінці зустріч Євген хотів поцілувати Мішину, проте вона не відповіла взаємністю.

Побачення "Холостячки" та її сина з Олексієм

Чоловік вирішив організувати активне побачення і запропонував покататися на моноколесах. Спершу, Олексій та Ксенія вчили Платона їздити на моноколесі, що було дуже весело. Пізніше Олексій навчав Мішину і проявляв турботу до неї, що дівчину вразило. "Холостячка" зізналася, що у неї склалося враження, що вони гуляють, як сім'я.

Після такої активної прогулянки усі троє відправилися на пошуки скарбу. Під час висадки дерев Олексій дізнався, що Платон мріє про електросамокат. Тому чоловік вирішив здійснити цю мрію і скарбом виявився саме цей подарунок.

Платон вирішив одразу покататися, а Олексій та Ксенія відправилися на індивідуальну розмову, під час якої чоловік зізнався "Холостячці" у своїх почуттях і поділився, що хоче стати батьком для її сина.

Церемонія троянд

На церемонії троянд чоловіки дарували "Холостячці" ковані вироби, які виготовили власноруч. Першим з Ксенією побачився Олександр. Мішина бачить майбутнє з цим чоловіком, тому дала йому бутоньєрку і зустрінеться з чоловіком вже наступного тижня.

Олексій прийшов на зустріч з "Холостячкою" другим. Спершу, Ксенія зауважила, що чоловік поспішив, коли запропонував їй разом із сином переїхати до нього. Мішина зізналася, що їй потрібен час і такий крок має бути обдуманим. "Холостячка" дала чоловікові троянду і час на побудову міцних стосунків.

Третім чоловіком, який зустрівся з Ксенією на цій церемонії троянд, був Андрій Рибак. "Холостячка" не приховує свою симпатію до нього і з радістю дала йому бутоньєрку.

Євген також зачарував Мішину своїм ставленням до неї, уважністю. Вона відчуває близькість з цим чоловіком, тому, не сумніваючись, дала йому троянду.

"Холостячка" при зустрічі з Андрієм Шатирко зізналася, що не може відповісти йому взаємністю. Вона вибачилася і зазначила, що не хоче давати йому надії на можливість продовження романтичних стосунків і кохання. Андрій став другим учасником, який покинув реаліті у 6 випуску.

Холостячка 2020: дивитися 6 випуск онлайн