Ксенія Мішина дала відверте інтерв'ю програмі "Ходят слухи", у якому розповіла про проєкт "Холостячка", творчість та особисте життя. Зокрема, під час розмови вона назвала те, чим їй подобаються чоловіки, які на проєкті намагаються підкорити її серце.

Читайте також "Холостячка" Ксенія Мішина розсекретила таємниці першої вечірки проєкту

Ксенія Мішина про учасників "Холостячки"

Олександр Еллерт

Дівчина зізналася, що коли вирішила залишити Сашу у проєкті, то довірилася своїм почуттям. Вона поділилася, що це той чоловік, до якого у неї одразу виникла симпатія. Коли ведуча програми Раміна зазначила, що це одразу було видно, Ксенія не заперечувала.

У нього чудове почуття гумору, мені з ним дуже цікаво. А також він дуже чуттєвий. Коли я була разом із ним, відчувала якийсь симбіоз, забувала про все, що відбувається навколо,
– розповіла Мішина.

Андрій Рибак

"Холостячка" поділилася, що Андрій також володіє чудовим почуттям гумору. Він дуже мужній, але, водночас, у ньому присутня ніжність. Ось ця різнополярність і сподобалася Мішиній.

Він може бути жостким чоловіком і проявляти слабкість. Адже для нас, для жінок, дуже важливо, щоб чоловік поруч із нами міг проявити слабкість,
– поділилася Ксенія.

Євгеній Ковтуненко

"Ми з ним дуже схожі енергетично. У нас дуже багато спільних інтересів. Він вже свідомий, із сформульованим чітким "Я". Женя зрілий чоловік, з яким я відчувала себе, як за кам'яною стіною", – розповіла "Холостячка".

Олексій Тригубенко

Ксенія поділилася, що в Олексієві бачила стабільність, можливість та бажання побудувати сім'ю. Мішина зізналася, що це чоловік, у якому вона за весь час проєкту не сумнівалася жодного разу.

"У нас з ним дуже цікава історія, яка дуже повільно розвивається. Раніше він ніколи не мав досвіду спілкування перед камерами, тому досить довгий час Олексій розкривався. Мені здається, що він працював над собою. Не можу сказати, що він був не помітним, але досить сором'язливим. Саме тому наша історія була повільною та поступовою", – розповіла Ксенія.

Інтерв'ю Ксенії Мішиної: дивіться відео онлайн