На особистій інстаграм-сторінці Ксенія Мішина опублікувала допис на дуже важливу тему. У публікації вона розповіла про свої погляди на сексуальність.

Читайте також "Холостячка" Ксенія Мішина розсекретила таємниці першої вечірки проєкту

Думки Ксенії Мішиної про сексуальність

"Холостячка" розповіла, що раніше вона міркувала так: ось конкретна людина, вона сексуальна. Для Ксенії сексуальність полягала у наборі якихось якостей і зовнішніх ознак, за якими вона цю сексуальність визначала. Проте згодом дівчина розкрила іншу глибину цього поняття.

Сексуальність – це ніби і є наше життя. Сексуальність сьогодні зчитується мною за тим, наскільки вільно людина виражається, впевнена в собі, самодостатня, навіть розслаблена. Поруч із такою людиною просто хочеться побути, вона як енергетичний магніт: притягує до себе і дає відчуття наснаги, ніби розширює кордони свідомості,
– написала в публікації Мішина.

Також дівчина додала, що сексуальність це не стільки про збудження та потяг, це скоріше про життєву енергію і любов. Адже, коли людина сексуально розкута, то вона відкрита до життя, до задоволення, до насолоди. І ця сфера, як і будь-яка інша, може розвиватися в житті кожного, незалежно ні від чого.