Популярна українська акторка Ксенія Мішина наважилась впустити до свого особистого життя всю країну, ставши першою "Холостячкою". У рамках шоу вона зізналась, що була жертвою насильства та страждала від рук колишнього – батька сина Платона, ім'я якого зірка не афішує. Тепер на особистій сторінці в інстаграмі вона розповіла, як наважилась розірвати стосунки з аб'юзером. Емоційний допис зірка присвятила масштабній шістнадцятиденній акції проти насильства, яка охопила весь світ.

Важливо знати Спустив мене зі сходів: "Холостячка" Ксенія Мішина розповіла, як екскоханий побив її

Ксенія Мішина про пережите насильство

"Холостячка" зізналась, що попри біль і страх залишитися самій вона знайшла в собі сили вийти з кола насильства та не стала терпіти знущання.

Я стикалася з ситуаціями, в яких чоловік був свято переконаний в тому, що він правий і сильніший тільки тому, що він чоловік. Я досі вдячна собі за те, що знаходила силу йти не озираючись, не дивлячись на біль, страх і образу,
– заявила Ксенія Мішина.

Зірка звернулась до всіх жертв фізичного, емоційного, фінансового та сексуального насильства і закликала рятувати себе самостійно. Акторка просить жінок любити себе, самореалізовуватися, нічого не боятися і сміливо йти вперед. Вона вірить, що можливо змінити несправедливу і середньовічну догму про те, що жінки – слабка стать.

"У вас є тільки одна людина, яка дійсно може допомогти. Ця людина – ви! Своєю вірою в себе, внутрішньою мудрістю, своїм материнським інстинктом, закладеним у нас з народження, обійміть себе самі і йдіть. З таких стосунків треба бігти. Повірте, за межами цього мороку є світло. Це світло – це ви", – зворушливо написала Ксенія Мішина.

Емоційне відео українських зірок проти насильства дивіться тут.