За серце Ксенії Мішиної на "Холостячці" борються троє чоловіків. Сотні тисяч глядачів спостерігають за розвитком цих романтичних стосунків. За два тижні до довгоочікуваного фіналу знаменитість знялася у фотосесії для популярного журналу Cosmopolitan. На особистій сторінці в інстаграмі Ксенія поділилася декількома кадрами.

Читайте також "Холостячка" Ксенія Мішина розповіла, що для неї означає сексуальність

"Холостячка" у Cosmopolitan

У дописі, який поширила Ксенія вона розповіла, що з дитинства мала труднощі з самовираженням. Проте Мішина досить рано зрозуміла, що важливо приймати той страх, щоб розвиватися.

"Напевно, моя душа все ж знала, з яким уроком прийшла на цю землю. Адже не можна не виражати себе, коли всередині кожного з нас прекрасний, унікальний всесвіт. І я відчуваю, що моя місія це також надихати інших бути собою. Можливо все, головне – не здаватися і йти до своєї мрії. Адже ніколи не знаєш, що ти отримаєш на цьому шляху. Але я точно знаю, якщо йти по ньому сміливо, долаючи страх проявлятися і бути собою, тебе чекає вдосталь сюрпризів і перемог! Зроби своє життя легендарним!", – написала в публікації "Холостячка".

Образ Ксенії Мішиної

Акторка постала перед камерою у звабливому боді чорного кольору, яке підкреслило її струнку фігуру. Поверх боді вона одягнула подовжений блискучий піджак. Look Мішиної довершували численні лаконічні прикраси: браслети, сережки, ланцюжки.

Довге розкішне волосся Ксенія вклала у легкі локони, а на обличчі зробила макіяж у коричневих відтінках з акцентом на очах. Вони щиро усміхалася та насолоджувалася моментом.

Для перегляду фото гортайте праворуч