Учасник шоу "Холостячка" Андрій Рибак – один із фаворитів Ксенії Мішиної. Головна героїня проєкту симпатизувала чоловіку ще з першої вечірки, адже вручила йому бутоньєрку першого враження та пішла на перше побачення в рамках реаліті. В інтерв'ю для видання "Факти" радіоведучий пригадав першу вечірку проєкту та спілкування з акторкою.

Важливо! Холостячка 7 випуск: гостювання Ксенії у "холостяцьких" квартирах та шокуюча правда від Андрія

Андрій Рибак про почуття на шоу "Холостячка"

Чоловік зізнався, що отримав прихильність "Холостячки" ще під час знайомства й відчував свою перевагу над іншими учасниками. Проте симпатія Ксенії Мішиної лише надихнула його боротися за серце красуні.

Мені було приємно, що у Ксюші одразу виникла симпатія до мене. Я відчував це. Чи було це приводом розслабитися? Ні! Мені захотілося ще більше увімкнутись і проявляти себе,
– наголосив Андрій Рибак.

Він розповів, що до старту "Холостячки" багато чув про Ксенію Мішину та хотів зрозуміти, чи підходять вони одне одному. Вже після перших зустрічей Андрій Рибак переконався, що йому добре й цікаво поряд з дівчиною, а для нього це головний фактор ідеальних стосунків. Радіоведучого підкорило хороше почуття гумору, рішучість і харизма головної героїні.

"До проєкту я чув різні відгуки щодо цієї жінки: хтось говорив, що дуже круто з нею працювати і спілкуватися, а хтось – протилежні речі. Але з кожною нашою зустріччю я лиш переконувався, що ми з Ксюшею на одній хвилі. Вона справжня", – наголосив Андрій Рибак.