Єдиний фонд, який названо на честь загиблої леді Ді має назву The Diana Award National Youth Mentoring Summit. Щороку представники організації нагороджують юних талановитих парубків і дівчат з усього світу.

Читайте також: Серена Вільямс стане хрещеною матір'ю сина Меган Маркл і принца Гаррі, – ЗМІ

Традиційну промову перед щорічним нагородженням принц Гаррі прочитав на зборах у Лондоні. У ній він зачепив питання батьківства, оскільки нещодавно сам став батьком. Герцог Сассекський зізнався, що син Арчі, якому всього два місяці, неабияк впливає на його життя. Тепер 34-річний Гаррі змушений контролювати свою поведінку, адже його син одразу наслідуватиме її.

Він зізнався, що він вражений тим, яку сильну роль в житті кожної людини відіграє той, на кого хочеться рівнятися і вважати прикладом для наслідування. Принц Гаррі зазначив, що у залі точно сиділи слухачі, які й не підозрюють, що вони надихають когось бути добрішим, кращим та успішнішим.

Можливо, я почав звертати на це увагу, коли став батьком. Тепер я розумію, що мій син буде стежити за тим, що я роблю, наслідувати мою поведінку і одного разу, можливо, піде по моїх стопах. І це стосується не тільки ролі батька. Люди, яких я бачу кожен день, не підозрюють, наскільки вони надихають мене. Їх невеликі прояви доброти і їх характер в цілому. Кожен крок, який ми робимо, має значення – особливо коли ми не знаємо, що хтось за нами спостерігає. Саме тоді і проявляється наш істинний характер,
– зазначив принц Гаррі.

Варто нагадати, що первісток принца Гаррі та Меган Маркл народився вранці 6 травня. Одразу ж після того, як Кенсінгтонський палац повідомив про це всьому світові, принц Гаррі виконав обов'язок Меган Маркл і вийшов до преси, давши перший коментар. За його словами, пологи його дружини – найдивовижніший досвід, який йому доводилося коли-небудь переживати. Пізніше стало відомо, що новонародженого назвали Арчі Харрісон Маунбаттен-Віндзор. А також принц Гаррі зізнався, що одразу ж звик до капризів сина і вже через тиждень після його появи на світ не уявляє свого життя без нього.