Старша донька Ольги Сумської Антоніна Паперна майже пів року тому стала мамою сина, народивши братика 3-річній доньці Єві. Разом з коханим актором Володимиром Ягличем вона живе в Росії. В інтерв'ю для програми "Зірковий шлях" Сумська зізналась, що з онуком досі не бачилась.

До теми Я страшенно ревнива: Ольга Сумська зізналась, як перевіряла телефон Віталія Борисюка

Під час вагітності, як і після пологів, Антоніна в Москві, тому зі знаменитою мамою спілкувалась лише телефоном. Ольга Сумська пояснила, що онука, ім'я якого батьки досі приховують, бачила лише через екран. В умовах пандемії коронавірусу та карантину донька не наважується прилетіти в Україну з новонародженою дитиною.

Я чекаю цієї можливості і прагну всією душею. Поки ми спілкуємося у форматі онлайн. Звісно, так хочеться обійняти малечу, притиснути до серця, зібратися за родинним столом,
– зізналась Ольга Сумська.

Варто зазачити, що Антоніна Паперна та Володимир Яглич, які живуть в цивільному шлюбі, тримають особисте життя в таємниці. Про народження первістка доньки Єви стало відомо з чуток в пресі. Батьки довго приховували обличчя дівчинки від камер і лише в 2-річному віці наважились показати її публічно. Схоже, сімейні світлини з сином з'являться в мережі нескоро.