Графік режисера є дуже насиченим. В час карантину Рідлі Скотт таки завершив зйомки історичного фільму "Остання дуель" з Меттом Деймоном та вже у березні 2021 року планує відзняти стрічку "Ґуччі". У драмі зіграють знамениті Леді Гага, Роберт де Ніро, Аль Пачіно та Джаред Лето. Та на цьому робота режисера не завершиться, адже на черзі – фільм про Наполеона Бонапарта, передає The Hollywood Reporter.

Цікаво Ніколь Кідман зізналась, у якій культовій стрічці мріяла зіграти

Стрічка вже отримала назву – Kitbag ("Речовий мішок"), що походить від вислову "Генеральські речі можна знайти в речмішку кожного солдата". У центрі сюжету постане історія становлення Наполеона та його безжальна боротьба за імператорський трон. Водночас автори проєкту покажуть особисте життя Бонапарта і його мінливі стосунки з дружиною Жозефіною.

Наразі відомо, що головну роль у стрічці виконає Хоакін Фенікс. Це вперше актор постане у фільмі Рідлі Скотта після зйомок "Гладіатора". Увага глядачів вже прикута до цієї новинки кіно, адже перша роль імператора Коммода принесла Хоакіну Феніксу номінацію на Оскар.