Популярний актор та зірка фільму "Джокер" Хоакін Фенікс та його кохана Руні Мара написали статтю для видання People, прокоментувавши батьківство. Так вони підтвердили, що й справді стали батьками вперше.

Варто знати Актор "Джокера" Хоакін Фенікс та Руні Мара вперше стали батьками, – ЗМІ

Стаття стосувалась розлуці батьків з дітьми на кордоні Америки та Мексики. Хоакін та Руні назвали навіть думку про розлуку з сином нестерпною.

Нам, новоспеченим батькам, нестерпно уявити, що було б, якби нашу дитину забрали у нас на один день, не кажучи вже про роки. Але це та сама ситуація, через яку пройшли ці 545 дітей і їх батьки,
– написали актори.

Зіркові батьки зазначили, що вони повинні звертати увагу на цей тяжкий випадок у ситуації з американсько-мексиканським кордоном та розлукою рідних через нього. Вони також задумались про те, що робитимуть, коли їхній син запитає про ці часи.

"Ми повинні запитати себе: чи та це країна, яку ми хочемо? Такі наші цінності? Як потрібно буде пояснити це нашому синові, коли він запитає нас про цей час і про те, як ми зверталися з переляканими, беззахисними дітьми, які, можливо, ніколи більше не побачать своїх батьків?" – написали Хоакін та Руні.

Нагадаємо, що згідно з американською пресою, Хоакін Фенікс та Руні Мара стали батьками в серпні. У них народився хлопчик, якого назвали Рівер – на честь старшого брата Хоакіна, який помер від передозування наркотиками.