Зірка на своєму офіційному сайті розповіла, хто запропонував дати її доньці таке незвичайне ім'я. Раніше фанати здогадувались, що після новин про численні зради коханого Хлої – баскетболіста Трістана Томпсона, зіркова матуся вирішила дати символічну назву спільній доньці Тру (в перекладі з англійської – "правда").

Читайте також: Хлої Кардашян вперше показала свою новонароджену доньку: чарівне відео

Однак причина виявилась зовсім іншою. Як стало відомого, таке незвичайне ім'я було придумано ще до того, як 33-річна Кардашян дізналася про зради свого коханого Трістана. Ідею дати доньці ім'я Тру запропонувала бабуся Хлої – Мері Джо Кемпбелл.

Вона запропонувала це ім'я. Так звали мого прадіда, а ще це друге ім'я мого дідуся! А я думала, чомусь всю вагітність про нього. Це якась магія. Я дуже хочу скоріше повернутися в Лос-Анджелес, щоб Тру швидше познайомилася зі своєю прабабусею,
– поділилася Хлої.

Що цікаво, про історію імені доньки Хлої раніше також розповідала матір зірки – Кріс Дженнер.

"Я рада вітати свою дорогоцінну внучку. Веселий факт: ім'я мого дідуся зі сторони батька було Тру Отіс Хагтон; ім'я мого батька було Роберт Тру Хагтон. Тому я дуже щаслива, що Хлої назвала донечку ім'ям Тру", – йшлось в дописі Кріс в Instagram.

Нагадаємо, що баскетболіст Трістан Томпсон і Хлое Кардашьян стали батьками 12 квітня. Тру з'явилася на світ раніше терміну, так як у Кардашян почалися передчасні пологи на тлі зрад Трістана.