Наразі Хлої Кардашян гостює у своїх зіркових родичів у Лос-Анджелесі. Там вона вже провела гучне свято для своєї 6-місячної доньки Тру. Однак акторка вирішила не забувати й про свого коханого – баскетболіста Трістана Томсона.

Читайте також: Кім Кардашян прийшла на світський захід без білизни: звабливі фото

Для чоловіка вона опублікувала звабливі фото, на яких позувала перед камерою у пікантному білому корсеті з глибоким декольте. Сексапільний образ вона доповнила атласним піджаком та зібраним волосся.

"Тіло – відплата", – загадкова написала вона.

Прихильники зірки одразу ж взялись припускати, що ці слова є своєрідним зверненням до Трістана Томпсона. Мабуть, Хлої наразі визначається, чи хоче боротись за стосунки з чоловіком, який її зраджував. Користувачі мережі додають, що саме тому останнім часом на її сторінці з'являються звабливі фото. Так вона наче мстить своєму коханому, який залишився в Клівленді.

Нагадаємо, що 12 квітня Хлої Кардашян вперше стала мамою. Пологи зірки були передчасними. Ймовірно, причиною цього стала поява в ЗМІ кадрів, на яких її коханий Трістан Томпсон зраджує ХлоїКардашян з працівницею стриптиз-клубу. На відео, опублікованому в мережі, видно, що баскетболіст розважався з незнайомками та палко цілував їх. На час зради Хлої Кардашян була на 3 місяці вагітності.

Знамениті родичі акторки спершу не коментували резонансного скандалу. Однак згодом Кім Кардашян розповіла, що її сестра Хлої проплакала всю ніч після оприлюднення новин про зраду її чоловіка. Водночас родичі, які з першого дня знайомства з Трістаном Томпсоном були проти їх стосунків, ніколи не пробачать баскетболісту цієї зради. Про це розповідали інсайдери.