Як відомо, 12 квітня американська акторка Хлої Кардашян народила первістка. Передчасні пологи знаменитості відбулись у лікарні міста Клівленд, що в штаті Огайо. Напередодні Хлої Кардашян дізналась, що її чоловік канадський баскетболіст Трістан Томпсон розкважався з іншими жінками на вечірці. Відповідні кадри облетіли всю мережу, а роман спортсмена з працівницею стриптиз-клубу обговорювали всі в США.

На час подружньої зради Хлої Кардашян була на 3 місяці вагітності. Відео, на якому її чоловік цілується з молодими жінками, з'явилось напередодні її пологів, тому у ЗМІ припускають, що передчасна поява на світ доньки була спровокована резонансною інформацією.

Читайте також: Хлої Кардашян не пробачить нареченому-зраднику, – ЗМІ

Досі ніхто із сім'ї Кардашян не коментував ситуації стосовно походеньок Трістана Томпсона. Сама Хлої Кардашян поринула в материнство та відмовляється від будь-яких інтерв'ю. Однак Кім все ж вирішила розповісти про своє ставлення до цієї ситуації, повідомляє The Huffington Post.

Бідна Хлої... Я навіть не знаю, як описати все, що відбулося, бо це просто жах. Ми дуже переживали за неї і досі хвилюємося. Ми з братом завжди дотримуємось одного правила: якщо в історії йдеться про дитину, намагаюся бути максимально коректною, уникати негативу. Рано чи пізно Тру прочитає все це, тому це складно,
– розповіла Кім Кардашян.

Окрім цього, зірка додала, що Хлої гідно поводиться в цій ситуації та чудово виконує свої материнські обов'язки.

Раніше інсайдери розповідали, що сім'я Кардашян не схвалювали стосунків Хлої з Трістаном Томсоном. Однак дівчина все ж переконала рідних, що в них міцні стосунки та чоловік її всяко підтримує.