У п'ятницю, 12 жовтня, коли весь світ спостерігав за королівським весіллям принцеси Євгенії та Джека Бруксбенка, у родині Кардашян відзначали особливу дату – 6 місяців з дня появи на світ маленької Тру. Її зіркова мама одразу ж поділилась світлиною, на якій нащадки знаменитих зірок реаліті-шоу вмостились на рожевій ковдрі з солодощами.

Читайте також: Що найбільше дратує Кім Кардашян в її чоловіку: несподіване зізнання зірки

"Іти в ногу з кузенами", – написала Хлої під знімком.

На свято були запрошені всі діти сестер Кардашян з їх зірковими батьками. Чарівні кадри зі свята з'явились у всіх членів знаменитої родини та підкорили мережу.


Солодощі на святі доньки Хлої Кардашян


Хлої Кардашян зробила дитяче свято

Нагадаємо, що 12 квітня Хлої Кардашян вперше стала мамою. Пологи зірки були передчасними. Ймовірно, причиною цього стала поява в ЗМІ кадрів, на яких її коханий Трістан Томпсон зраджує Хлої Кардашян з працівницею стриптиз-клубу. На відео, опублікованому в мережі, видно, що баскетболіст розважався з незнайомками та палко цілував їх. На час зради Хлої Кардашян була на 3 місяці вагітності.

Знамениті родичі акторки спершу не коментували резонансного скандалу. Однак згодом Кім Кардашян розповіла, що її сестра Хлої проплакала всю ніч після оприлюднення новин про зраду її чоловіка. Водночас родичі, які з першого дня знайомства з Трістаном Томпсоном були проти їх стосунків, ніколи не пробачать баскетболісту цієї зради. Про це розповідали інсайдери.