35-річна зірка Хлої перебувала на карантині в себе вдома, як і всі інші знаменитості Голлівуду, повідомляє 24 канал. Але літо в Каліфорнії навіть в домашніх умовах – це чудовий приклад того, що відмінно позасмагати можна навіть біля басейну на власному подвір'ї. Що і зробила Хлої, ще й позуючи для українського фотографа Саші Самсонової. Вона є улюбленою жінкою-фотографом, яка впродовж багатьох років знімає всю сім'ю Кардашян-Дженнер.

Цікаво Скільки грошей витрачає на себе "Сімейство Кардашян": названо суми

На знімках гаряча матуся Хлої засмагає у двох різних купальниках бренду GOOD AMERICAN, де є співзасновником. Для першого образу вона одягнула суцільний чорний купальник, доповнивши "пляжний" образ золотими кільцями-сережками та розпущеним хвилястим волоссям.


Гаряча Хлої Кардашян / Instagram / @khloekardashian

На інших фото вона демонструє підтягнуті та спокусливі форми у бежевому бікіні. Для фото вона зібрала волосся у хвіст, але аксесуари на вухах вирішила залишити. Користувачі схвально відреагували на такі фото, відзначивши, що вже давно не бачили її у таких гарячих амплуа. На фотографії також відреагували зіркові сестри Хлої – Кім, Кайлі та Кендалл.