Перше миловидне фото з весілля з Бредом Гвінет опублікувала у своєму Instagram.

Читайте також: Жоден з нас дітей більше не хоче, – Гвінет Пелтроу розповіла про стосунки з Бредом Фелчаком


Обручки Гвінет Пелтроу і Бреда Фелчака

Фанати залишають щирі коментарі під дописом, бажаючи їй світлого кохання і теплих почуттів протягом всього життя. Знімок Пелтроу вже зібрав понад 200 тисяч вподобань лише за кілька годин.

Читайте також: Гвінет Пелтроу вийшла заміж за Бреда Фелчака, – ЗМІ

Варто додати, що чутки про весільну церемонію Гвінет Пелтроу і Бреда Фелчака почали з’являтись ще минулого тижня. Тоді ж фанати та журналісти робили справжнє розслідування і припустили, що "день Х" може настати в суботу, 29 вересня.

Так і сталось. Папараці раз за разом ловили спалахами фотокамер гостей весілля, які з’їжджались до території особняка Пелтроу в Хемптоні, штат Нью-Йорк. Журналістам також вдалось зробити декілька фотографій з висоти пташиного польоту, на яких можна детальніше розгледіти приготування до зіркового весілля.


​Весілля Гвінет Пелтроу і Бреда Фелчака


Весілля Гвінет Пелтроу і Бреда Фелчака


Наречений Бред Фелчак


Стівен Спілберг з дружиною Кейт Капшоу


Роберт Дауні-молодший з дружиною Сьюзан Дауні

До слова, у стосунки у Гвінет і Бреда почалися ще в 2014 році, а вже на початку цього року пара оголосила про свої заручини. Раніше актриса була одружена з музикантом Крісом Мартіном, від якого у неї є двоє дітей: 14-річна дочка Еппл та 12-річний син Мозес. У продюсера Фелчака теж є двоє дітей від колишньої дружини Сюзанни Букінік. Одна за словами Пелтроу, народжувати дітей вони з Фелчаком не планують.