Про це повідомляють у виданні The Daily Mail.

За інформацією інсайдерів, на весільну церемонію новоспечене подружжя запросило багатьох своїх знаменитих друзів – Роберта Дауні-молодшого, Кемерон Діас з чоловіком Бенджі Медденом, Стівена Спілберга (хресний Гвінет), Лів Тайлер та інших.

Читайте також: Жоден з нас дітей більше не хоче, – Гвінет Пелтроу розповіла про стосунки з Бредом Фолчаком

Як розповіли очевидці, на території будинку Пелтроу було три шатра. В одному з них відбулася сама церемонія одруження, в іншому проходив святковий обід, а третій був призначений для обслуговуючого персоналу.

Оскільки весілля 46-річної Гвінет Пелтроу і 47-річного Бреда Фелчака було приховане від сторонніх очей, ЗМІ вдалось зафіксувати лише "вид зверху" самого торжества. Також папараці фотографували гостей, які прибували на весілля.

Весілля Гвінет Пелтроу і Бреда Фелчака


Весілля Гвінет Пелтроу і Бреда Фелчака


Наречений Бред Фелчак


Стівен Спілберг з дружиною Кейт Капшоу


Роберт Дауні-молодший з дружиною Сьюзан Дауні

До слова, у стосунки у Гвінет і Бреда почалися ще в 2014 році, а вже на початку цього року пара оголосила про свої заручини. Раніше актриса була одружена з музикантом Крісом Мартіном, від якого у неї є двоє дітей: 14-річна дочка Еппл та 12-річний син Мозес. У продюсера Фелчака теж є двоє дітей від колишньої дружини Сюзанни Букінік. Одна за словами Пелтроу, народжувати дітей вони з Фелчаком не планують.

Нагадаємо, що про дату весілля Гвінет Пелтроу і Бреда Фелчака першими повідомили у виданні The Sun. Журналісти та фанати пари відслідковували фотографії і дії наречених та припустили, що весільна церемонія може відбутись саме в цей день. Навесні іноземні видання також помилково одружували молодят, але тоді ця інформація була недостовірною.