Прихильники Гвінет Пелтроу стали справжніми детективами. Люди відстежують всі знімки з поїздок зірки в надії побачити перші знімки з таємною церемонії акторки та її коханого Бреда Фелчака.

Читайте також: Жоден з нас дітей більше не хоче, – Гвінет Пелтроу розповіла про стосунки з Бредом Фелчаком

Та всім чуткам про таємну церемонію скоро прийде кінець. Як повідомляє The Sun, Гвінет Пелтроу піде до вівтаря 29 вересня. Клятвами зіркова пара обміняється на території приватного будинку акторки в Хептонсі.

За інформацією ЗМІ, Гвінет Пелтроу та Бред Фелчак вирішили зробити гучну вечірку з нагоди одруження. Святкування триватиме 2 дні. Церемонія стане ключовим дійством, але, окрім цього, гості матимуть змогу пограти у гольф та візьмуть участь в коктейльній вечірці.

Що відомо про стосунки Гвінет Пелтроу та Бреда Фелчака?
Пара познайомилась у 2014 році під час зйомок серіалу "Лузери". Тоді Гвінет Пелтроу була заміжня з музикантом Крісом Мартіном. У 2016 році подружжя вирішило розлучитись, після чого Гвінет сходила на побачення з Бредом Фелчаком. Стосунки пара ретельно оберігала від громадськості, однак після майже року романтичних зустрічей продюсер освідчився своїй коханій.

У ЗМІ подейкували, що у квітні 2018 року Гвінет Пелтроу та Бред Фелчак таємно одружились. Церемонію провели у колі найближчих друзів та родичів, а саму подію зірки анонсували, як святкування з нагоди заручин. Для особливого заходу подружжя обрало символічне місце – історичну будівлю Театру Лос-Анджелеса. Те, що це було все ж одруження, а не вечірка, підтверджували інформатори. Ймовірно, саме 29 вересня пара піде під вінець.