Співак і волонтер Тарас Тополя став гостем програми "Рандеву з Яніною Соколовою", яка виходить на ютуб-каналі. Він розповів про неоднозначне ставлення до українських зірок, які виступають або записують колаборації з російськими артистами, та зізнався, в якому випадку погодився б виступити в Кремлі.

Читайте також Не буду посміхатися і розважати: Юлія Саніна розповіла, чому The Hardkiss не виступає в Росії

Тарас Тополя про виступ в Кремлі

Лідер гурту "Антитіла", який активно допомагає українським бійцям на фронті, зізнався, що після початку збройного конфлікту на Сході колективу неодноразово пропонували виступити в Росії. Музикантів чотири рази запрошували як в Казанський Кремль, так і в Московський Кремль.

Тарас Тополя розповів, що в Росії отримали чітку відповідь і зрозуміли, що це безглуздо, тому останні кілька років подібні пропозиції не надходять. Проте "Антитіла" все ж погодилися б виступити в Кремлі, якби несподівано для організаторів соліст підняв на сцені український прапор.

Чи тонка кишка приїхати гурту "Антитіла" в Кремль на якийсь концерт, а коли йде красива шоу-програма, Тополя підіймає український прапор. Але в Тараса Тополі кишка, мабуть, тонка, тому що ми б не повернулись звідти, бо ми там карателі,
– поділився Тополя.

Лідер "Антитіл" зізнався, що на "диверсію" все ж не наважився, адже подібна витівка коштувала б гурту дорого та загрожувала б трибуналом.

Тарас Тополя про "російських гастролерів"

Музикант не став категорично висловлюватися щодо українських артистів, які гастролюють Росією чи товаришують з російськими зірками, адже переконаний, що "це питання лежить в морально-етичній площині". Проте подібні вчинки в умовах інформаційної війни для Тараса Тополі неприйнятні.

"Шеймити чи засуджувати когось, я не хочу і не буду", – прокоментував лідер гурту "Антитіла".