Що відомо про створення "Гуллівер повертається"

2020 рік буде для "95 кварталу" дуже успішним. Студія запланувала зйомки кількох телепроєктів, які вже привернули увагу кіноманів. "Папік 2", "18-річний олігарх", "Втікачі" – це далеко не весь список стрічок, які планують дозняти до кінця року. Та і для маленьких кіноманів підготували особливу стрічку – мультфільм "Гуллівер повертається".

Дивіться також "95 квартал" завершив зйомки комедії "18-річний олігарх": нові фото з фільму

За словами авторів проєкту, карколомні пригоди головних героїв, поєднані з гумором, зможуть підкорити глядачів. Окрім цього, мультфільм "Гуллівер повертається" порушить важливі соціальні та навіть політичні теми.

Створення мультфільму анонсували ще у 2015 році, коли презентували перший тизер проєкту. Згодом до продакшну залучили не тільки українських спеціалістів, але й іноземних.

Сюжет мультфільму

Наразі у мережі опублікували перший офіційний трейлер до мультфільму "Гуллівер повертається". Ролик розкрив кілька секретів майбутньої новинки кіно.

За сюжетом, Гуллівер отримує листа від жителів Ліліпутії. Їхній край перебуває у страшному занепаді, тому допомога мудрого велетня їм не завадить. Ускладнює ситуацію в Ліліпутії ще й їхній глава: трон посів недалекоглядний бовдур, який приймає необдумані рішення, що шкодять всім жителям.

Гуллівер з друзями Марсі, Фрелоком та мишеням Пі вирушають у захопливу мандрівку, де на кожному кроці чатують небезпеки та курйози. Та чи допоможе велетень Ліліпутії і чи зможе він вирішити власні проблеми – глядачі побачать вже 24 грудня. Саме на цю дату запланована прем'єра "Гуллівер повертається".

Дивіться трейлер до мультфільму "Гуллівер повертається": відео