Ведучий проєкту "Холостячка" опублікував ролик на особистій сторінці в інстаграмі. Він не влаштовував вечірку, як роблять багато його зіркових колег, а вирішив зробити свято у вузькому сімейному колі.

До теми Григорій Решетник розсекретив стать майбутньої дитини

Григорій та його дружина Христина вирішили влаштувати для синів справжній сюрприз. Пара виховує хлопчиків – Івана і Дмитра і про поповнення в їхній команді вирішила розповісти оригінальним способом. Так, зіркове подружжя приготувало величезну коробку з написом Boy or Girl.

Її поставили посеред кімнати, а під запальну музику на відео спершу з'являються Іван та Дмитро, а потім їх мама і тато. Христина одягнула обтислу сукню помаранчевого кольору, що гарно підкреслила її чималий вагітний животик. Батьки пообіцяли синам сюрприз і зазначили, що це саме він. Відкривши коробку, хлопці побачили багато кульок блакитного кольору, на яких був напис Reshetnik boy. Вони весело пострибали на дивані, а молодший син Христини та Григорія запитав: "А що це? Це в мене день народження?", чим розмішив підписників.