Григорій Решетник опублікував фото на особистій сторінці в інстаграмі. За його акаунтом стежать понад 430 тисяч підписників. Саме у цій соціальній мережі ведучий ділиться яскравими моментами з особистого та професійного життя.

Дивіться також Дружина Григорія Решетника поділилася фотографією з коханим

Нове фото Григорія Решетника з дружиною

Григорій та Христина відвідали світський захід. Пара сфотографувалася в одному зі столичних закладів. Дружина Решетника постала перед камерою в елегантній сукні чорного кольору. Вбрання мало блискітки, які красиво мерехтіли на світлі. Рукави сукні були прикрашені декоративними пір'їнами, що додавали образові грайливості. Такий look Христина поєднала з чорними туфлями човниками.

Серед аксесуарів жінка доповнила свій аутфіт маленькою сумочкою вишневого кольору з сріблястим ланцюжком. Також її шию прикрашала лаконічна підвіска, а на руці красувався годинник. Волосся жінка зібрала у зачіску ззаду, а на обличчі зробила макіяж з насиченою помадою на губах.

Григорій позував поруч із коханою в темно-сірому костюмі, білій сорочці і красивій краватці. Він щиро усміхався та насолоджувався вечором.

"Mr & Mrs Reshetnik", – підписав фото ведучий.


Григорій Решетник з дружиною Христиною / Instagram / @grisha_reshetnik