Проєкт "Холостячка" є одним із найпопулярніших реаліті-шоу на українському телебаченні. За серце головної героїні – Ксенії Мішиної тривала запекла боротьба. Григорій Решетник у відвертому інтерв'ю виданню "Факти" розповів цікаві подробиці зі зйомок.

Читайте також Повірив, що вона не грає: фаворит "Холостячки" Ксенії Мішиної зізнався, коли насправді закохався

Участь в "Холостячці" заради піару

Часто складається враження, що чоловіки прийшли на проєкт заради того, щоб прорекламувати себе. Григорій зазначив, що саме так здавалося на першій вечірці. Проте з кожною наступною зустріччю в чоловіків з'являлися почуття. Решетник сказав, що учасники зізнавалися йому, що самі не очікували, наскільки в проєкті все по-справжньому та реально.

Не втомлюся повторювати, що в реаліті немає сценаріїв, других дублів. Просто, побачивши Ксенію, дізнавшись про неї більше, чоловіки були роззброєні. Їхні думки були направлені лише на те, як сподобатися головній героїні. І саме тоді почалися справжні емоції,
– поділився ведучий.

Агресія чоловіків на проєкті

Григорій зізнався, що був готовий до того, що у чоловіків може бути агресивна поведінка. Ще до початку проєкту він моделював різні ситуації і розумів, що поведінка чоловіків буде відрізнятися від поведінки дівчат. Це не дивно, адже якщо дівчата можуть довго обговорювати ситуацію, ображатися на щось, то реакція сильної статі не змусить себе довго чекати.

Чоловіки частіше за все не накопичують негатив, а вихлюпують його одразу. Всі учасники прекрасно знали, що наш проєкт про романтику та почуття. Якщо траплялися неприємні ситуації, то ми з хлопцями сідали і обговорювали те, що сталося. В чоловічому колективі це нормально,
– розповів Рештеник.

Про зйомки під час карантину

Ведучий поділився, що карантин майже не вплинув на зйомки. Він разом із командою дотримувалися заходів безпеки. Всі працівники одягали маски, зберігали соціальну дистанцію, наскільки це було можливо, проходити температурний скринінг. Все це відбувалося під наглядом адміністративно-продюсерської групи. На знімальному майданчику завжди був лікар.