Такі готелі, як F&B SPA Resort і Karpatski Hotel & SPA (Івано-Франківська область) та Edem Resort Medical & SPA (Львівська область) ввели нову вимогу про наявність негативних результатів тестів на COVID-19 і антитіла до нього за останні два-чотири дні. Таку ідею власники відпочинкових комплексів, схоже, запозичили із досвіду готелів за кордоном. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

До слова Куди полетіти на море в час пандемії: 3 популярні напрямки та умови перебування

"До заїзду гість самостійно зобов'язаний скласти три тести: ПЛР і два тести ІФА – IgM і IgG – і відправити нам результати в електронному вигляді. Тільки тоді дозволяється заселення", – повідомляють у відділі бронювання п'ятизіркового заміського комплексу на Львівщині.

Окрім тестів, зроблених не більше ніж за чотири дні до планованого заїзду, мінімальний термін перебування в готелі повине складати не менше трьох діб. Такі умови будуть діяти до офіційного закінчення карантину.

Щодо преміум-готелів на Івано-Франківщині у Карпатах, то з 4 листопада вимагають у туристів лише негативний результат на ПЛР-тест, зроблений за 2 дні до заїзду.

"З 4 листопада відпочинок у F&B SPA Resort можливий тільки з наявним негативним ПЛР-тестом, який дійсний дві доби (на момент заїзду)", – повідомляють представники готелів на офіційних сайтах F&B SPA Resort і Karpatski Hotel & SPA .


F&B SPA Resort у Буковелі, Карпати / Фото Booking.com


Karpatski Hotel & SPA у Буковелі, Карпати / Фото Booking.com