День видасться неоднозначним, адже декому просто таки щаститиме на кожному кроці, а іншим доведеться неабияк погарувати, щоб відвернути неприємності. Втім загалом особливих застеріг до цього дня не має, більшості варто з обачністю ставитися до домовленості, через їхню імовірну хиткість. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 13 – 19 серпня 2018 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 14 серпня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)


Гороскоп на 14 серпня 2018 для Овна

Сьогодні ваша проникливість підкаже, кому ви зможете відкрити душу. Будьте уважними та щирими і матимете шанс завести чудове нове знайомство, яке може мати дуже позитивні наслідки.

Читайте також: Гороскоп на 2018 рік Жовтого Собаки: чого очікувати всім знакам Зодіаку

На роботі варто проявляти особливий професіоналізм та не відволікатися на другорядні справи. Безвідповідальне ставлення до справ матиме сумні наслідки.

Телець (21 квітня – 20 травня)


Гороскоп на 14 серпня 2018 для Тельця

Впевненим у собі Тельцям сьогодні може знадобитися підтримка з тилу. Особливо тим, які мають репутацію керівника, лідера. Зі сторони може виглядати, що ви контролюєте інших, але насправді невпевненість неабияк розхитуватиме вас.

Близнюки (21 травня – 21 червня)


Гороскоп на 14 серпня 2018 для Близнюків

Замість того, щоб киснути – беріться за справи. Скоріш за все їх у вас накопичилося багато, а час для вирішення гори питань зараз ідеальний.

Сьогодні варто бути поблажливішим у розмовах і тоді ви отримаєте шанси трохи більше подобатися оточуючим і відчувати більш комфортно у спілкуванні.

Рак (22 червня – 22 липня)


Гороскоп на 14 серпня 2018 для Рака

У першій половині дня вам буде легко вдаватися знайомство з новими людьми. Ймовірно, що відбудеться важлива та цікава зустріч, яка згодом вплине на ваше життя. Також є високі шанси здобути нові знання, розібратися зі складним питанням.

Лев (23 липня – 23 серпня)


Гороскоп на 14 серпня 2018 для Лева

Можна сміливо братися за вкладання контактів, домовленостей, зміцнення тилів – ці справи сьогодні супроводжуватиме вдача і вони принесуть позитивні плоди.

Побережіть здоров'я, особливо уважно стежте за тим, що їсте. Трішки обережності, ще ніколи не була зайвою.

Діва (24 серпня – 23 вересня)


Гороскоп на 14 серпня 2018 для Діви

Пам’ятайте, що дисципліна приносить користь доти, доки не перетворюється в тиранію. Уважно придивіться, чи не впадаєте в крайнощі – зараз саме час їх побороти та дати собі й іншим трохи свободи.

Постарайтеся сьогодні не перевтомлюватися та добре відпочити після важкого дня. Тепла ванна перед сном чудово допоможе зняти напругу та відновити сили.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)


Гороскоп на 14 серпня 2018 для Терезів


Домовленості, укладені сьогодні, вже завтра можуть обернутися хиткою невизначеністю. Тому важливі справи краще обговорювати в інший день – зараз займіться краще поточними завданнями.

В той же час, день вдалий для покупок, переїзду, оновлень і змін. Можете сміливо братися за дослідження нового.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)


Гороскоп на 14 серпня 2018 для Скорпіона

Скорпіонам сьогодні в голову можуть прийти чудові ідеї щодо облаштування помешкання, роботи чи інших аспектів життя. Є шанси, що вдасться скласти план дій на наступний місяць, що суттєво освіжить ваше життя та додасть наснаги.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)


Гороскоп на 14 серпня 2018 для Стрільця

Стрільцям сьогодні варто відмовитися від двозначних слів та поведінки. Є високі шанси, що вас зрозуміють вкрай неправильно. Візьміться краще за налагодження побуту, а не за привертання уваги інших.

На вівторок варто забути всі претензії – обґрунтовані та не дуже, накопичена у цей день образа віддасться з подвійною силою, а тому постарайтеся не приставати на негативні думки та емоції.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)


Гороскоп на 14 серпня 2018 для Козерога

Загалом у цей день Козероги будуть дуже добрими та чуйними – цим можуть скористатися, але відчаюватися не варто, адже головне генерувати позитивну енергію. Вона до вас неодмінно повернеться.

Можете зайнятися складанням плану дій на наступні дні. Імовірно, що вам вдасться все вибудувати якнайкраще – так, щоб і результат був відмінний, і ви не перевтомилися.

Водолій (21 січня – 20 лютого)


Гороскоп на 14 серпня 2018 для Водолія

У Водоліїв енергія сьогодні просто таки вируватиме ключем – постарайтеся направити надлишок сил у творче русло чи фізичну роботу. Якщо правильно не розподілити енергію, то можна втрапити в агресивну ситуацію та наразитися на необдумані вчинки.

На роботі сконцентруйтеся на вирішенні старих питань і розробці планів на майбутнє. Повсякденна рутину сьогодні даватиметься легко.

Риби (21 лютого – 20 березня)


Гороскоп на 14 серпня 2018 для Риб

Рибам сьогодні не варто про що-небудь та з ким не-будь домовлятися. Якщо все ж укладенням домовленостей не уникнути – постарайтеся зважувати не лише раціональні доводи, а й прислухатися до своєї інтуїції.

Гроші старайтеся берегти – марнотратство це останнє, що вам зараз потрібно. А от сил на справи не шкодуйте – вкладена праця віддасться сторицею.