У цей день астрологи рекомендують займатися самоосвітою, медитацією та добродійністю. У справах можна покладатися на інтуїцію. Чого робити не варто – так це зациклюватися на негативі та побутових проблемах, натомість краще шукати рішення. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 11 – 17 червня 2018 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 11 червня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

На Овнів сьогодні можуть навалитися несподівані повороти та завдання. Імовірно, що реалізовувати задумане не вдаватиметься так швидко, якби того хотілося. Тож запасайтеся терпінням та не нервуйте.

Зараз сприятливий час покупок дрібних речей тривалого користування. Підходьте до покупок з розумом, щоб за кілька тижнів не бігти в ремонт чи магазин. Пам’ятайте, що краще мати менше, але якіснішого.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Доля на сьогодні приготувала для вас урок. Втім матиме він скоріш позитивне забарвлення. То ж спокійно беріться до справ, сьогодні для вас головне – зберігати розум ясним, а серце відкритим.

Тельцям сьогодні, як ніколи, варто пам’ятати, що позитивного мислення недостатньо для досягнення бажаного. Необхідно позбавлятися від негативних звичок, які є головними ворогами гармонії та щастя. Наприклад, якщо ви ігноруєте свої обов'язки щодо того, за що несете відповідальність, то наносите непоправної шкоди своєму майбутньому.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Уникайте нереалістичних проектів, бо вони можуть затягнутися на довго та принести вам чимало клопотів. Ймовірні прорахунки у фінансах чи шахрайство. На роботі краще діяти з обережністю через високий шанс впливу недоброзичливців. Будьте особливо ввічливими та зберігайте спокій.

Сприятливий час і для занять спортом, відвідин лікаря. Також можна зайнятися наведенням ладу у справах та стосунках.

Рак (22 червня – 22 липня)

У цей день слід максимально відмовитися від надмірної емоційності та яскравого вбрання. Бажано не фліртувати, не пліткувати, не нести нісенітниці та повністю відмовитися від обману. Викриття побрехеньок погіршить ваше становище, а це вам зараз геть не потрібно.

Читайте також: Гороскоп на 2018 рік Жовтого Собаки: чого очікувати всім знакам Зодіаку

Відмовтеся від думок про амурні справи, краще займіться турботою про себе самого. Подумайте, як ви можете зробити свій стиль життя здоровішим. Вечір краще провести вдома або за спокійною прогулянкою.

Лев (23 липня – 23 серпня)

Левам у цей день може випасти вирішувати завдання від яких вони раніше втікали. Втім хвилюватися не варто, адже зорі сприятимуть вам і ви знайдете достатньо сил, щоб впоратися з ними.

Постарайтеся бути максимально чесними з собою та при прийнятті доленосних рішень дивитись на ситуацію ще й здалеку. Це сьогодні вам буде до снаги.

Варто виділити час на розмову з родичами – рекомендовано зателефонувати до близьких, з якими давно не спілкувалися.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Дівам краще відкласти справи, що вимагають точності і продуманості. Є шанси припуститися помилки, проте якщо відчуваєте себе зібраними та сповненими сил – можна братися за будь-яке діло.

Постарайтеся тримати під контролем емоції та віддавайте перевагу тверезому та раціональному мисленні. За таких обставин день мине спокійно та вдало.

Ввечері не забудьте вийти на прогулянку чи взятися захопливу книжку.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Ймовірно, на роботі вас очікуватиме безліч справ, які потребуватимуть вирішення. Наполеглива праця це саме те, що вам зараз потрібно. Терезам-прокрастинаторам варто відсунути лінь на другий план та взятися за діло.

За вдалих обставин, у цей день вам може випасти можливість змінити своє життя на краще.

Будьте уважними до свого самопочуття. Самолікування протипоказане – якщо відчуватимете, що прихворіли – зверніться до лікаря.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Ваше вміння зважувати всі за і проти при кожному рішенні стане у нагоді. Ймовірно, ви зможете вдало застосувати його на роботі, що у подальшому позитивно вплине на покращення вашого матеріального становища. Час сприятливий для виважених дій та неквапливих рішень.

Уважно прислухайтеся до потреб свого організму. Надмірні фізичні навантаження не бажані, проте легкі заняття спортом підуть на користь.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

На роботі на вас незабаром чекає успіх. Проте пам’ятайте, що сприяння самих лише сил зверху замало для доброго результату. Щоб отримати бажане доведеться прикласти чимало зусиль. У важливій справі прислухайтесь до порад інших, але остаточний висновок робіть лише після детального аналізу.

В любовних справах сьогодні повністю покладайтеся на ваше серце – воно підкаже правильний вибір.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Намагайтеся цілеспрямовано витрачати сили. У цей день Козерогам характерна буде підвищена імпульсивність, поспішність. Намагайтеся бути уважнішими, щоб не наробити помилок, особливо на роботі та у навчанні.

Варто відмовитися від вчинків з подвійним змістом – будьте чесними, в іншому випадку маєте високі шанси поплатитися за навіть невелику брехню. Щодо рідних проявляйте повагу і таке ваше ставлення віддасться сторицею.

Потурбуйтеся про своє здоров'я. Зараз вдалий час, щоб додати корисну звичку у розпорядок дня.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Сьогодні добре протікатимуть розмови – як серйозні, так і поверхневі. Якщо маєте, що залагодити спілкуванням – спробуйте це зробити саме сьогодні.

На роботі може з’явитися особа, яка неймовірно вас дратуватиме. Намагання цієї особи показати себе може нервувати. Замість того, щоб злитися, спробуйте прислухатися до цієї особи та вступити в діалог. Можливо, у вас вийде зав’язати чудову дружбу, яка принесе вам приємні бонуси.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Вкладені Рибами сили у цей день дадуть максимальний ефект. Сприятливий час для навчання – нова інформація добре запам’ятовуватиметься. Скористайтеся з цього!

Сьогодні доля може зробити вам випробування і змусити діяти не так як зазвичай. Не переживайте, є високі шанси, що ви впораєтеся із ним! Можна покладатися на інтуїцію, але за умови, що рішення буде підкріплене раціональними доводами.

Фінансові проблеми у понеділок малоймовірні. Без особливих клопотів вдаватиметься і ділова діяльність.