До невдач потрібно готуватися Скорпіонам, Водоліям, Терезам та Рибам. На них чекає складний життєвий період, який розпочнеться вже найближчим часом, передає LifeStyle 24.

Погані новини Хто зрадить кохану людину цієї весни: 3 знаки зодіаку

Скорпіон

Весна – улюблена пора року Скорпіонів, однак невдовзі вона конкретно розчарує. Чорна смуга почнеться у представників цього знаку зодіаку вже через декілька днів. Спершу на них чекають проблеми в особистому житті, а потім і у кар'єрі. Доведеться попітніти, кажуть астрологи.

Нещаслива весна для Скорпіонів

Гороскоп для Скорпіонів

Водолій

Мрії Водоліїв розіб'ються вщент вже цими вихідними. На жаль, ситуація буде погіршуватися кожного дня, тому ні в якому разі не можна розслаблятися. Астрологи радять представникам цього знаку зодіаку зібрати сили в кулак, щоб з гідністю пройти усі перешкоди на шляху до успіху.

Нещаслива весна для Водоліїв

Гороскоп для Водоліїв

Терези

У Терезів проблеми почалися ще у березні, тому особливих сподівань на квітень вони не мають. Зауважимо, що найсерйозніші невдачі лише попереду, тому слід тримати руку на пульсі. На представників цього знаку зодіаку чекає складний період на роботі. В один момент вони навіть задумаються над звільненням.

Нещаслива весна для Терезів

Гороскоп для Терезів

Риби

Поки що Риби пливуть за течією. Вони ніяк не змінюють своє життя на краще, тому найближчим часом з'являться певні труднощі. Представники цього знаку зодіаку будуть зазнавати краху у всіх починаннях. Астрологи стверджують, що суцільні невдачі потягнуть за собою депресію та демотивацію.

Нещаслива весна для Риб

Гороскоп для Риб