Читайте детальніше гороскоп на тиждень 31 січня – 6 лютого 2021 для всіх знаків Зодіаку.

Читайте також Гороскоп на 2022 рік Блакитного Тигра: астрологи підготували прогнози для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на тиждень 31 січня – 6 лютого 2022 для всіх знаків Зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)


Гороскоп на тиждень 31 січня – 6 лютого 2022 для Овна

Цього тижня обставини, які вам раніше перешкоджали, нарешті зникнуть. Ви зможете сміливо втілити в реальність всі свої задуми, однак деякі справи зажадають від вас витримки. Постарайтеся не квапити подій, ви знайдете достатньо часу, аби зробити те, що вам дійсно потрібне.

У незрозумілих ситуаціях звертайтеся до своєї інтуїції. Вона підкаже вам, що варто робити, а що рекомендовано тимчасово поставити на паузу. Загалом Овнам дуже не вистачатиме спілкування та підтримки від близьких. Зберіть всі сили в кулак та доведіть собі, що ви самостійно зможете втілити в життя все, що задумаєте.

Сприятливий день: 4 лютого
Несприятливий день: 31 січня

Телець (21 квітня – 20 травня)


Гороскоп на тиждень 31 січня – 6 лютого 2022 для Тельця

Тиждень вдалий для наведення порядку у своїй оселі. У вас вже давно зберігаються речі, які не несуть жодної цінності або ж навіюють погані спогади. Постарайтеся очистити помешкання від всього, що тягне вас у минуле. Складіть план та цілі на новий місяць і докладіть всіх зусиль, аби реалізувати все і навіть більше.

Читайте також Китайський гороскоп на 2022 рік: що очікувати всім знакам від Блакитного Тигра

Не бійтеся зайняти головну роль у своєму житті. Почніть виходити із зони комфорту і побачите, як світ почне крутитися навколо вас, і ви отримаєте шляхи до всього про що раніше мріяли. На вихідних можливий неочікуваний поворот долі.

Сприятливий день: 2 лютого
Несприятливий день: 6 лютого

Близнюки (21 травня – 21 червня)


Гороскоп на тиждень 31 січня – 6 лютого 2022 для Близнюків

На Близнюків чекає вдалий тиждень. Ви зможете нарешті зрозуміти свої бажання, порозумітися з оточуючими та налагодити стосунки з близькими. Робочі завдання ви зможете виконати досить легко, ніяких труднощів не передбачається. Цього тижня Близнюків чекають нові знайомства, а самотні представники знаку можуть наткнутися на романтичну зустріч.

Зорі не радять вам на потім відкладати вирішення важливих завдань та справ. У Близнюків буде помітний прилив сил, тому вам буде досить легко вирішити всі питання. На вихідних вам варто відпочити від бурхливої діяльності. Виділіть собі час на те, що приносить вам найбільше задоволення.

Сприятливий день: 1 лютого
Несприятливий день: 6 лютого

Рак (22 червня – 22 липня)


Гороскоп на тиждень 31 січня – 6 лютого 2022 для Рака

Цього тижня Ракам треба бути самодисциплінованими. Вам треба навчитися правильно розставляти пріоритети. Для деяких важливих справ вам доведеться взяти свої сили в кулак і таки довершити їх до кінця. Не розпорошуйтеся на дріб'язкові справи, краще виконати щось дійсно для вас термінове. Здатність швидко знаходити спільну мову з людьми зіграє вам на руку.

У вільний час подумайте над своїми минулими помилками та уроками. Це допоможе вам розібратися, що робити далі. На вихідних корисно зайнятися творчістю, заняття улюбленою справою принесе вам гарний настрій.

Сприятливий день: 1 лютого
Несприятливий день: 6 лютого

Лев (23 липня – 23 серпня)


Гороскоп на тиждень 31 січня – 6 лютого 2022 для Лева

На Левів чекає успішний тиждень. Кожна ваша задумка чи проєкт закінчуватиметься успіхом. Ви зробите чималий прорив у кар'єрі та зможете досягнути нових висот. Покладайтеся на свої вміння, втім не відмовляйтеся від допомоги колег. Тиждень вдалий для планування. Астрологи зазначають, що в цей період можете думати над майбутньою відпусткою або переїздом у нове житло.

Зорі не радять вам витрачати гроші на не зовсім обов'язкові речі. Краще відкладіть кошти, адже зовсім скоро вони вам знадобляться. Вихідні вдалі для поїздок, можете відправитися в гості до родичів або в невелику мандрівку.

Сприятливий день: 1 лютого
Несприятливий день: 4 лютого

Діва (24 серпня – 23 вересня)


Гороскоп на тиждень 31 січня – 6 лютого 2022 для Діви

Дівам не варто чекати якогось відповідного моменту, аби в їхньому житті все сталося так, як вони цього хочуть. Почніть перетворювати свої бажання в реальність вже зараз. Знайте, що ви можете досягнути будь-яких цілей, якщо щодня будете приділяти час своїй мрії. Не соромтеся проявляти ініціативність та свої лідерські якості.

Щоб відчути себе щасливими, доведеться подолати чимало важких моментів, але в кінцевому результаті ви зрозумієте, що воно того варте. У п'ятницю вас чекає прибуток. Якщо маєте на меті якусь поупку – можете її сьогодні здійснити. Придбаний товар принесе вам радість та задоволення.

Сприятливий день: 6 лютого
Несприятливий день: 3 лютого

Терези (24 вересня – 23 жовтня)


Гороскоп на тиждень 31 січня – 6 лютого 2022 для Терезів

Тиждень обіцяє Терезам чимало можливостей для особистісного розвитку та професійного зростання. Беріться за будь-який шанс, який дарує вам доля і відкидайте будь-які прояви ліні. Якщо ви щодня почнете робити маленькі кроки для покращення свого життя, то вже зовсім скоро будете здивовані від того, чого ви досягнули за досить короткий період.

Астрологи кажуть, що цей тиждень вдалий для сміливих вчинків. Вас чекає дуже цікава життєва пригода, яку ви немаєте права опустити через свою невпевненість. Вихідні присвятіть своїй сім'ї та дітям. Якщо знайдеться ще вільний час, зустріньтеся з друзями.

Сприятливий день: 5 лютого
Несприятливий день: 4 лютого

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)


Гороскоп на тиждень 31 січня – 6 лютого 2022 для Скорпіона

Тиждень буде вдалий для розвитку любовних стосунків. Скорпіони відчують підтримку від своєї половинки та зможуть поставити перед собою нові цілі та завдання. Будь-які непорозуміння успішно вирішаться. Ймовірно, на початку тижня ви будете відчувати деякі проблеми зі здоров'ям, втім все швидко пройде, тому переживати сильно не варто.

На вихідних астрологи обіцяють вам успіх у всіх починаннях, що пов'язані із саморозвитком та вдосконаленням професійних навичок. Також ви будете повністю занурені в домашні справи та зможете зробити те, до чого ніяк не доходили руки.

Сприятливий день: 6 лютого
Несприятливий день: 1 лютого

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)


Гороскоп на тиждень 31 січня – 6 лютого 2022 для Стрільця

Цього тижня Стрільцям варто перевірити свої ресурси та привести до порядку робочі та домашні справи. Якщо ви маєте незавершені завдання – спробуйте на них зосередитися в першу чергу. Понеділок – сприятливий день для планування майбутнього місяця.

Тиждень подарує вам нові фінансові надходження. Астрологи радять відкласти частину грошей та не витрачати їх на банальні потреби. Приємне спілкування з близькими та друзями допоможе впорядкувати свої думки. Спорт та невеличка прогулянка подарують вам бадьорість та гарний настрій.

Сприятливий день: 3 лютого
Несприятливий день: 5 лютого

Козеріг (22 грудня – 20 січня)


Гороскоп на тиждень 31 січня – 6 лютого 2022 для Козерога

Астрологи не радять Козерогам цього тижня зациклюватися на дурницях та перевтомлюватися. Початок тижня може внести деякі корективи у ваші плани, але вони будуть незначними і навіть підуть вам на руку. 1 лютого – вдалий день для початку нових справ. Спробуйте цей день повністю присвятити важливим робочим завданням та саморозвитку.

Особливу увагу звертайте на свої недоліки, і якщо вони є – постарайтеся їх виправити. Не чекайте якогось моменту, коли це станеться, дійте вже і зараз. На вихідних можете потішити себе приємними і корисними покупками.

Сприятливий день: 5 лютого
Несприятливий день: 31 січня

Водолій (21 січня – 20 лютого)


Гороскоп на тиждень 31 січня – 6 лютого 2022 для Водолія

На Водоліїв цього тижня очікують певні фінансові труднощі, втім ви зможете все швидко вирішити, якщо прикладете достатньо зусиль. Тиждень вдалий для думок про майбутнє та побудови реальних планів. У цей період Водоліям доведеться чимало часу присвятити робочим завданням.

Друга половина тижня буде вдалою для виконання роботи, яка вимагає точності, терпіння та концентрації. Стежте за своїм здоров'ям та уникайте будь-яких стресових ситуацій. На вихідних самотніх представників знаку чекає романтичне знайомство.

Сприятливий день: 5 лютого
Несприятливий день: 6 лютого

Риби (21 лютого – 20 березня)


Гороскоп на тиждень 31 січня – 6 лютого 2022 для Риб

На Риб чекає вдалий тиждень. На роботі ви будете задоволені тим, як виконуєте завдання, а вдома зможете вирішити всі монотонні справи. Ви нарешті поборете лінь та зробите все, що відкладали у довгий ящик. Астрологи радять прожити цей тиждень максимально усвідомлено – уникайте поспішних рішень та звертайте увагу на важливі речі у вашому житті.

Друга половина тижня вдала для поїздок – робочих та особистих. За короткий термін ви зможете налагодити чимало справ, а вже на вихідних присвятити час собі та власним потребам. За можливості, зустріньтеся з людьми, які є для вас наставниками та менторами. Щира розмова з ними зарядить вас позитивом та подарує цікаві ідеї.

Сприятливий день: 6 лютого
Несприятливий день: 4 лютого