Читайте детальніше гороскоп на тиждень 24 – 30 січня 2021 для всіх знаків Зодіаку.

Читайте також Гороскоп на 2022 рік Блакитного Тигра: астрологи підготували прогнози для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на тиждень 24 – 30 січня 2021 для всіх знаків Зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)


Гороскоп на тиждень 24 – 30 січня 2022 для Овна

Овнам цього тижня доведеться більше уваги звертати на потреби оточуючих. Таким чином ви зможете налагодити стосунки, які перебувають не в найкращому стані. Впродовж тижня відмовтеся від прогулянок та шумних компаній, цей період вам варто провести вдома. Приділіть час важливим справам, які терміново треба вирішити до кінця місяця.

На побутовому рівні рекомендовано приділити час своїй оселі. Зробіть генеральне прибирання, перестановку, або почніть пошук нового житла, якщо ви над таким замислювалися. Маєте чудовий шанс натрапити на дуже цікавий варіант помешкання.

Сприятливий день: 25 січня
Несприятливий день: 28 січня

Телець (21 квітня – 20 травня)


Гороскоп на тиждень 24 – 30 січня 2022 для Тельця

Тельці цього тижня будуть тягнутися до змін. Вам захочеться змінити багато моментів у житті та стати кращою версією себе. Період вдалий для поїздок та знайомств з новими людьми. Увесь тиждень вам буде таланити. Ви будете сповнені енергії та зможете втілити багато своїх задумів у реальність.

Читайте також Китайський гороскоп на 2022 рік: що очікувати всім знакам від Блакитного Тигра

Будь-які рішення, які ви приймете цього тижня приведуть вас туди, де ви раніше не були. Ви зможете легко покинути зону комфорту та вийти на новий рівень. Вихідні вдалі для фізичного навантаження та прогулянок на свіжому повітрі.

Сприятливий день: 24 січня
Несприятливий день: 29 січня

Близнюки (21 травня – 21 червня)


Гороскоп на тиждень 24 – 30 січня 2022 для Близнюків

Цього тижня Близнюкам варто обмежити себе від зайвих витрат. Витрачайте гроші лише на найнеобхідніші речі. Ймовірно, не всі ваші плани здійсняться в цей період. Ви будете себе не дуже добре почувати, тому доведеться скасувати деякі поїздки та зустрічі, втім це не заважає вам продумати свій план дій на наступний місяць.

Астрологи радять вам якомога частіше вдаватися до змін. Слухайте різну музику, читайте різноманітну літературу, охоплюйте якомога більше жанрів у кінематографі. Кожного дня робіть більше кроків для саморозвитку і побачите, як зовсім скоро зміниться ваше мислення і хід думок.

Сприятливий день: 24 січня
Несприятливий день: 26 січня

Рак (22 червня – 22 липня)


Гороскоп на тиждень 24 – 30 січня 2022 для Рака

На Раків цього тижня чекає чимало зобов'язань на роботі. Будьте організованими та не відволікайтеся на дрібниці. Переходьте до наступного завдання лише тоді, коли до кінця виконаєте першу справу. Якщо ви будете старанними, то зможете докласти максимум зусиль, аби змінити своє життя на краще.

Знайдіть цього тижня час на аналіз всього, що з вами відбувається. Подумайте, що варто покращити, а що варто залишити так, як є. Візьміть себе в руки та доведіть, що ви самостійно можете впоратися з будь-якими поставленими перед собою задачами.

Сприятливий день: 29 січня
Несприятливий день: 28 січня

Лев (23 липня – 23 серпня)


Гороскоп на тиждень 24 – 30 січня 2022 для Лева

На початку тижня Левам варто налаштуватися на спокій та позитив. Приємні події, які стануться з вами, зарядять вас шаленою енергією. Правильний підхід та погляди на життя дозволять вам швидко зробити все, що від вас залежить. Період ідеально підходить для самореалізації та нових вражень.

Леви навчаться дивитися на світ позитивніше та не витрачати дарма час на речі, які не несуть нічого корисного. Пам'ятайте, що все залежить від вас, тому беріть себе в руки та сміливо підкорюйте нові вершини.

Сприятливий день: 25 січня
Несприятливий день: 27 січня

Діва (24 серпня – 23 вересня)


Гороскоп на тиждень 24 – 30 січня 2022 для Діви

Діви цього тижня зможуть відкрити свій потенціал. Позитивне мислення та правильні пріоритети – формула чудового тижня. Після роботи зосереджуйте свій час на домашніх справах. У вас є чимало завдань, які ви перекладаєте з дня на день, тому візьміться за діло та доробіть все, аби планувати подальші справи з чистою совістю.

Кінець січня – вдалий час для того, аби взятися за вирішення та втілення своїх бажань в реальність. Не забувайте про близьких людей, адже їм також варто приділяти увагу. Ваш успіх буде неможливим без їхньої підтримки.

Сприятливий день: 29 січня
Несприятливий день: 26 січня

Терези (24 вересня – 23 жовтня)


Гороскоп на тиждень 24 – 30 січня 2022 для Терезів

На Терезів чекає не надто вдалий тиждень. Вже з понеділка ви відчуєте себе втомленими і виснаженими, тому постарайтеся не покладати великих планів на цей період. Якщо відчуваєте знедужання, краще проведіть дні вдома в цілковитому спокої. Ймовірно, ви зробили занадто важкий ривок на початку року, тому вам треба трішки перезавантажитися.

Спробуйте знайти щось хороше в потоці монотонних подій. Окрім цього, не варто концентрувати свою увагу на справах, які не приносять вам задоволення. Не змушуйте себе щось робити, займайтеся лише тим, що приносить вам задоволення та покращує настрій.

Сприятливий день: 24 січня
Несприятливий день: 28 січня

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)


Гороскоп на тиждень 24 – 30 січня 2022 для Скорпіона

На Скорпіонів цього тижня чекає дуже багато вражень. Ви зможете втілити в реальність кілька цілей, втім не варто на емоціях витискати максимум і братися за нові завдання. Постарайтеся виконувати все поступово і не поспішати зайвий раз. Астрологи вам навіть радять в певний період присвятити час відпочинку та перезарядці.

Тиждень стане ідеальним для ініціативних людей, оскільки завдяки вашому великому бажанню та працездатності, ви можете отримати набагато більше, ніж здається. А от від авантюр бажано відмовитися, адже вони лише добряче полоскочуть вам нерви.

Сприятливий день: 30 січня
Несприятливий день: 25 січня

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)


Гороскоп на тиждень 24 – 30 січня 2022 для Стрільця

Астрологи кажуть, що Стрільці на початку тижня можуть емоційно виснажитися від людей. Багато знайомих, друзів та колег – це добре, але надмірне спілкування може погано вплинути на ваше самопочуття. Ви почнете себе накручувати через те, що хтось проводить своє життя краще, ніж ви. У такому випадку почніть активніше працювати над собою та доведіть, що також здатні на більше.

На вихідних спробуйте відновити режим сну. Останнім часом у вас досить нестабільний графік, від якого ви прокидаєтеся сонними і виснаженими. Також можуть спостерігатися проблеми зі спиною. За можливості, запишіться на кілька прийомів до масажиста.

Сприятливий день: 25 січня
Несприятливий день: 27 січня

Козеріг (22 грудня – 20 січня)


Гороскоп на тиждень 24 – 30 січня 2022 для Козерога

Астрологи рекомендують Козерогам аналізувати кожен свій крок у житті та не витрачати сили на порожні розмови. Слухайте своє серце, а не розум. Від будь-яких сумнівних пропозицій краще відмовитися. Присвятіть тиждень плануванню подальших дій в робочому плані та особистому житті, це дасть приємні бонуси в майбутньому.

На вихідних приділіть час саморозвитку та додатковій освіті. Концентрація на цілях дозволить вам мінімізувати витрату енергії на дрібниці. Також можете в неділю зустрітися з близькими друзями. Щира розмова зарядить вас гарним настроєм на новий робочий тиждень.

Сприятливий день: 30 січня
Несприятливий день: 25 січня

Водолій (21 січня – 20 лютого)


Гороскоп на тиждень 24 – 30 січня 2022 для Водолія

Цього тижня Водоліям варто бути більш самостійними. Підтримка збоку – це добре, але навчіться самостійно відповідати за свої бажання та втілення мрій. Чим більше ви будете виходити із зони комфорту, тим більше ви відкриєте у собі нових граней та можливостей. Завдяки вашому позитивному настрою, стосунки з рідними та друзями будуть по-особливому хорошими.

Вихідні сприятливі для творчості та подорожей. Можете зібрати улюблену компанію та вирушити на кілька днів у зимові гори або ж у якісь цікаві місця. Свіжі відчуття і нові емоції матимуть на вас чудовий вплив. Водолії стануть активнішими, працьовитішими та натхненнішими.

Сприятливий день: 28 січня
Несприятливий день: 27 січня

Риби (21 лютого – 20 березня)


Гороскоп на тиждень 24 – 30 січня 2022 для Риб

Рибам цього тижня треба особливу увагу звернути на фінансову сферу. Якщо ви плануєте здійснити в цьому році дороговартісну покупку, то постарайтеся знайти додатковий заробіток, інакше втілити мрію в реальність буде доволі складно.

Розподіляйте свій час так, щоб постійно отримувати від нього задоволення. Не дозволяйте сумному настрою вас перемогти. Якщо відчуваєте самотність, зробіть перший крок та напишіть близьким людям, більше рухайтеся, слухайте веселу музику та виконуйте дрібні справи, а важливі завдання можете відкласти на потім.

Сприятливий день: 29 січня
Несприятливий день: 27 січня