Рік Білого Металевого Бика обіцяє бути насиченим враженнями для усіх знаків зодіаку. Проте, астрологи стверджують, що у 2021 році найбільше пощастить представникам стихії Землі.

До речі Новий рік Білого Металевого Бика 2021: що від нього чекати

Бик – істота працьовита та спокійна, але при цьому – рішуча і не любить різкостей, тож знакам варто відкласти всі спонтанні рішення й завбачливо планувати своє життя. Ті, хто будуть добре аналізувати свої вчинки, вдумливо ставитимуть цілі – матимуть більший шанс на успіх у 2021 році.

Гороскоп на 2021 рік для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 2020 рік для Овна (21 березня – 20 квітня)

Для Овена 2021 рік принесе багато нових вражень. Очікуйте покращення справ на роботі та можливого підвищення. Є відсоток, що у вашому році стануться неприємні казуси, тож будьте обережні зі своїми фразами та обдумуйте наперед, що хочете сказати і чи буде воно доречним. Фінансова ситуація на початку року може бути нестабільною, але справи підуть вгору, коли ви оновите свої знання та робочі навички. Для Овена очікується несподівана зустріч, яка в подальшому має перспективу перейти у серйозні стосунки.

Гороскоп на 2021 рік для Тельця (21 квітня – 20 травня)

Тельці у 2021 році отримають величезний заряд енергії та потенціалу для здійснення своїх мрій. Цей заряд енергії пошириться й на інші сфери вашого життя. Астрологи стверджують, що вам необхідно переосмислити ваше коло спілкування, адже в ньому є люди, які заздрять вам і своїм негативом крадуть життєву силу. У цьому році Бик дозволить Тельцю відчути щастя у дрібницях. Дозвольте собі поїхати у відпустку, відпустіть все погане, розпочніть читати книжку, яку давно відкладали. Можливо, віднайшовши душевний спокій, ви побачите відповіді на питання, які так давно шукаєте.

Гороскоп на 2021 рік для Близнюків (21 травня – 21 червня)

Білий Бик подарує представникам знаку Близнюків мотивацію до саморозвитку. Ви почнете більше займатись улюбленими хобі та навіть задумаєтесь, щоб перетворити їх на справу всього життя. З такою наповненістю жаги до життя Близнюки почнуть відкриватись із зовсім неочікуваних сторін. Ви розвинете у собі витримку до труднощів та розширите своє коло спілкування. У цьому вирі подій не забувайте дбати про власне здоров'я, адже в році Бика воно має бути відповідним.

Стосунки Близнюків у 2021 році зміцняться як ніколи. Намагайтесь надавати більше підтримки вашій другій половинці та проявляйте турботу. Ці старання повернуться вам сторицею.

Гороскоп на 2021 рік для Раків (22 червня – 22 липня)

Раки у 2021 році повинні зібрати всю свою волю і сказати "ні" власній замкнутості, роботі, що не подобається та людям, які ображають. Налаштуйтеся, що ваше життя має приносити вам насолоду і Білий Бик цьому посприяє. Дайте волю емоціям, що так давно сидять у вас.

Астрологи кажуть, що представнику Рака у році Бика варто спробувати відмовитись від свого вміння приймати все близько серця та намагатись підходити до всіх ситуацій з холодним розсудом. Якщо ви зможете це зробити – усі подальші ваші плани мають гарантію вилитись в успішний результат.

Гороскоп на 2021 рік для Левів (23 липня – 23 серпня)

2021 рік для Левів виявиться переломним, адже Бик випробовуватиме вас на міцність. Цілком ймовірно, що у вас з'являться конкуренти на роботі, які будуть краще від вас виконувати доручення. Це поставить під загрозу вашу компетентність у справі й ваш вигляд в очах дирекції.

Дослухайтесь до дзвіночків інтуїції. Будьте більш люб'язними з вашими колегами, та найбільшу увагу зверніть на вашу родину. Саме в ній ви зараз найбільше потребуєте. Відвідайте батьків, допоможіть бабусі з дідусем, поспілкуйтесь з братами й сестрами. Саме в цьому зближенні зі сім'єю ви віднайдете те натхнення, яке вам так прагне показати Білий Металевий Бик.

Гороскоп на 2021 рік Діви (24 серпня – 23 вересня)

Для Діви зірки у 2021 році налаштовані оптимістично. Ваш складний період завершився з кінцем 2020 року. Проаналізуйте всі проблеми, які виникали у вас минулого року, та подумайте, який урок вони вам дали і чи може він бути корисним цього року.

Представникам знаку Діви астрологи прогнозують початок нового етапу в житті, тож будьте готові до зміни житла, роботи чи підвищення рівня стосунків. У році Бика Діві варто задуматись над тим, щоб відкладати кошти. Зовсім скоро вони вам стануть у потребі при відкритті власної справи.

Гороскоп на 2021 рік для Терезів (24 вересня – 23 жовтня)

Терезам початок 2021 року принесе вибір. Вам потрібно буде обрати між власними цінностями і цінностями вашого оточення, що буде чинити на вас тиск. Зберігайте спокій, подумайте над вашими пріоритетами і над тим, що вам важливе в житті. Не спалахуйте, коли до вас надходитимуть речі, які вам не подобаються. Вам вдасться дійти до компромісу і не понести втрат лише тоді, коли ви чітко продумаєте свою стратегію та наведете влучні аргументи. Ваша фінансова ситуація покращиться, але для цього вам потрібно буде добре подумати у що вкладати кошти.

Гороскоп на 2021 рік для Скорпіонів (24 жовтня – 22 листопада)

Бик буде лагідним до представників знаку Скорпіона, якщо останній почне дивитись на речі з меншим цинізмом. Весь 2021 рік вас переслідуватимуть деталі, в яких Бик намагатиметься показати вам красу світу, людей, а не тільки їхні вади.
У цьому році вам слід бути добрішими, відкриватись вашому оточенню і не боятись, що вас зрадять чи осудять. Через хороший хід ваших фінансових справ ви маєте можливість зайнятись благочинністю.

Менше критикуйте та обмежуйте вашу кохану людину. Дозвольте їй показати себе вам із різних сторін, тоді ваші стосунки отримають інтенсивний ріст.

Гороскоп на 2021 рік для Стрільців (23 листопада – 21 грудня)

Подорожі, нарешті подорожі! Для представників знаку Стрільця Білий Металевий Бик розширить можливості для відвідування інших країн та покаже світ із зовсім іншої сторони. Вас очікує цікава пропозиція, від якої не можна відмовитись, бо вона подарує вам незабутні спогади на все життя.

Стрільця чекає багато нових зустрічей із різноманітними людьми. Будьте обережні, не всі бувають прямолінійними і щирими, як ви. Щодо стосунків, то у Стрільців вони будуть періодами напруженими. Зважайте на свій кар'єризм, самовпевненість та бажання бути незалежним. Іноді це може не подобатись вашому партнеру, але якщо ви чітко донесете доцільність своїх позицій – все налагодиться.

Гороскоп на 2021 рік для Козерогів (22 грудня – 20 січня)

Зірки віщують, що в 2021 році Козерогу будуть відкриті всі шляхи, навіть ті, де раніше не вдавалося нічого. Ви зможете збільшити рівень своєї освіченості, записавшись на курси, побачити світ, розширити коло спілкування. Можна будувати плани, братися за будь-який проект, виходити на якісно новий рівень. Секрет вашого успіху, в першу чергу, буде в умінні знаходити спільну мову з різними людьми.

Любовне життя Козерогів розквітне з новою силою. На самому початку року є ймовірність зустрічі з колишнім партнером, який захоче відновити стосунки.

Гороскоп на 2021 рік для Водоліїв (21 січня – 20 лютого)

2021 рік змусить Водоліїв поміркувати над своєю позицією у суспільстві. Ви задумаєтесь чи дійсно займаєтесь тим, чим хочете. У році Білого Металевого Бика цьому знаку доведеться діяти сміливо і швидко, часто навіть не у власних інтересах, а заради благополуччя тих, хто поруч. Ваші спокій і вміння критично думати буде вам у нагоді при багатьох ситуаціях цього року, які на перший погляд здаватимуться метушливими. При цьому варто виходити зі стану максимальної серйозності і дозволяти собі веселощі.

Гороскоп на 2021 рік для Риб (21 лютого – 20 березня)

Рибам у 2021 році варто слухати свою інтуїцію, що постійно даватиме вам підказки. Бик буде сприятливим для вас, коли ви менше будете акцентувати на своїх емоціях, а більше на вашій роботі. Також представникам знаку Риб постійно надходитимуть пропозиції щодо зміни робочого місця, але не варто одразу погоджуватись. На поточному місці роботи для вас готують підвищення.

Самотні Риби мають можливість віднайти кохання цієї осені, а ті, хто вже мають свої половинки – перейдуть на інший етап стосунків.