На особистій сторінці у фейсбуці 43-річний голова міграційної служби Максим Соколюк опублікував зворушливий допис, яким оголосив про роман з Анастасією Зінченко. На публічне зізнання він наважився у день свого народження.

Читайте також Зблизилися на карантині: Памела Андерсон закрутила роман з охоронцем, – ЗМІ

Соколюк пригадав, що їхнє знайомство відбулось 2 лютого 2020 року з телефонного дзвінка. Як голова міграційної служби, він особисто поцікавився, чому українку не евакуювали з Уханя літаком разом з іншими співвітчизниками. Нагадаємо, що причиною стала відмова Анастасії залишити собаку, яку не могли вивезти з країни через відсутність спеціальних документів.

Допомога у вирішенні проблем та планування повернення додому в Україну перейшли з часом в особисте спілкування. Багато спільного, однакові погляди на життя та ставлення до подій,
– прокоментував Соколюк зародження стосунків.

Наприкінці квітня вони зустрілись. Чиновник вручив дівчині лист, у якому висловив всі свої почуття. Вже за три тижні після повернення Анастасії в Україну Максим Соколюк запропонував їй жити разом у Києві. Ще у травні закохані заручились.

"Ми разом не розуміємо, що це було, як так відбулося та зірки зійшлися на небі, але це кохання, і ми щасливі", – наголосив голова міграційної служби.

Анастасія Зінченко
Максим Соколюк і Анастасія Зінченко закрутили роман / Скріншот з фейсбук-сторінки

Уважні користувачі зауважили, що до знайомства з Анастасією Зінченко Соколюк був одружений. Однак він встиг заявити, що в квітні подав документи на розлучення, а з серпня – холостяк. Від першого шлюбу з дружиною Юлією у нього є донька та син. До слова, різниця у віці чиновника з новою обраницею 20 років.

Біографія Максима Соколюка

Чоловік народився 6 вересня 1977 року у місті Київ. Після школи пішов навчатись у Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" за фахом мікроелектроніка. До того часу, як він став Головою Міграційної служби України, працював менеджером та помічником директора ТОП "ЕЛЕЙ-2", потім комерційним директором ТОВ "МРІЯ", згодом – директором ТОВ "МСОМ". Перед обійманням посади Голови ДМС, він три роки працював радником. Вільно володіє українською, російською, англійською мовами.