У грудні 2017 року актор Двейн Джонсон сповістив, що його дівчина Лорен Хашіан вагітна. Новина вразила прихильників зірки, а у ЗМІ навіть подейкували, що чоловік вже знає і стать малюка, і навіть вже придумав ім'я для третьої дитини.

Читайте також: Перший вихід Кейт Міддлтон після пологів порівняли з принцесою Діаною: неймовірні фото

Хоч пологи у Лорен Хашіан відбулись ще 17 квітня, щасливий батько тільки тепер сповістив, що у нього є ще одна донька. Зіркова пара назвала дівчинку Тіаною Джа. Водночас Двейн Джонсон розповів, що був на пологах разом з дружиною. Ця подія, за його словами, змінила його, бо тепер знаменитість ще з більшою повагою ставиться до всіх жінок.

Наше блаженство. Гордий, що в цей світ ми принесли ще одну дівчинку. Мене виховували і оточували сильні та люблячі жінки. Однак після того, як я був поряд з Лорен в момент народження нашої третьої дитини, мені складно висловити словами новий рівень любові, поваги і захвату, які я відчуваю до неї та всіх інших жінок,
– зворушливо написав актор.

Двейн Джонсон порадив всім чоловікам бути присутнім на пологах, бо це "наймогутніший момент з життя, який пропонує доля". Після цього кохання та повага до жінки будуть безмежними.

Як відомо, голлівудський актор має двох доньок: 2-річну Жасмін та 16-річну Сімон від першого шлюбу з Дені Гарсією. Як і до попередніх дівчаток, Двейн Джонсон мило звернувся до Тіани Джа.

Я обіцяю, що буду любити тебе, захищати, допомагати та змушувати тебе сміятись все життя. Твій божевільний татко має багато обов'язків і носить багато капелюхів у цьому великому світі, але я завжди буду тим, ким ти пишатимешся,
– додав Двейн Джонсон.

Хоч дівчинка ще дуже маленька, вона вже є своєрідною зіркою в мережі. Тіана Джонсон вже має свою сторінку в Instagram, де щасливі батьки виставили 3 фото новонародженої дівчинки.

Хто такий Двейн Джонсон?
Знаменитий актор та рестлер, який зіграв у кінострічках "Джуманджі: Поклик джунглів", "Форсаж", "Рятувальники Малібу", "Півтора шпигуна", "Зубна фея", "Відмина гора".