Ольга Горбачова дала відверте інтерв'ю журналістці програми "Життя відомих людей". За рік до того, як вона вдруге стала мамою, завагітніла, проте ця вагітність закінчилася викиднем.

Читайте також Гіларія Болдвін після двох викиднів вп'яте стала мамою: фото та стать малюка

Знаменитість зізналася, що раніше вони з чоловіком хотіли дитину, проте Ольга вирішила, що робота важливіша. Тоді вона почала працювати над великою кількістю кліпів, щоб не випадати з робочого ритму життя. Проте такий насичений графік негативно відобразився на вагітності і Горбачова втратила дитину.

Співачка зазначила, що тоді, напевно, внутрішньо не була готовою до народження дитини. Вона зізналася, для того, щоб в майбутньому змогти народити дитину, їй довелося змінити пріоритети.

Полежати перед пологами, не працювати, робити дихальні вправи, щоб підготувати тіло до пологів. Звичайно що я боялася після кесаревого розтину цього процесу,
– розповіла артистка.

Проте дотримання усіх цих правил допомогло Ользі без проблем народити дитину і вона навіть дозволила собі декретну відпустку. Таким чином, можна сказати, що перша вагітність співачки пройшла набагато краще, аніж друга.

Вперше Ольга дізналася про те, що стане мамою в 24 роки. Тоді в стосунках із чоловіком Юрієм Горбуновим якраз була криза. І, здавалося б, лише дитина могла врятувати шлюб, про що знаменитість молила Господа.

Ольга Горбачова у програмі "Життя відомих людей": дивіться відео онлайн