Навесні 2014 року вся країна спостерігала за тим, як бізнесмен зі Львова Костянтин Євтушенко шукає своє кохання серед 25 учасниць реаліті-шоу "Холостяк". Вже влітку після фіналу чоловік одружився. Однак його обраницею стала не переможниця проєкту Анна Селюкова, а олімпійська чемпіонка Наталія Добринська. Для програми "ЖВЛ" подружжя дало відверте інтерв'ю та пояснило, як розвивався їхній роман.

Читайте також Дружина Віктора Павліка емоційно відреагувала на друге скасування весілля

Безліч глядачів досі вважають, що Євтушенко був у стосунках під час участі в шоу "Холостяк". Пара й справді познайомилась до старту зйомок романтичного реаліті 2013 року на гольф-турнірі в Болгарії. Тоді бізнесмен лише готувався до старту грандіозного шоу.

Наступна зустріч відбулась несподівано навесні 2014 року в літаку до Польщі, коли зйомки "Холостяка" вже завершились, але в ефірі ще не з'явились. Тоді й зав'язався роман пари, а менше ніж через три місяці Костянтин Євтушенко освідчився коханій у Парижі.

Весілля відбулось за тиждень після виходу в ефір фінального випуску й викликало хвилю обурення глядачів. Проте чоловік запевняє, що своє кохання знайшов після завершення шоу.

Ми знімали все це восени! Одружилися влітку, а сам формат передбачає те, що програма виходить навесні. Тому, звичайно, експерти українські щось там вираховували. Але знімання закінчилися ще за сім місяців до того, як вийшли в ефір,
– пояснив герой "Холостяка 4" Євтушенко.

Зараз подружжя виховує трьох дітей – сина Дарія, доньку Алісію та наймолодшого Макса. Костянтин Євтушенко і Наталія Добринська щасливі у шлюбі, проте після скандального досвіду на телебаченні свої стосунки не афішують.