Новим обранцем Геллі Беррі став співак Ван Хант. На особистій сторінці в інстаграмі вона вже опублікувала перше спільне селфі з коханим. Ці романтичні стосунки зіркова пара приховувала протягом року, проте зараз поділилася своїм щастям.

До теми Геллі Беррі розсекретила ім'я нового бойфренда: хто став обранцем 54-річної акторки

54-річнна акторка оприлюднила світлину, де разом із музикантом позують у чорних захисних масках. Таким чином пара закликала шанувальників не ігнорувати правила безпеки, яких потрібно дотримуватися у період пандемії коронавірусу.

Таким самим кадром в своєму інстаграм-профілі поділився і коханий Геллі Беррі.


Геллі Беррі та Ван Хант / Instagram / @halleberry

Особисте життя Геллі Беррі

Геллі Беррі перебувала у цивільному шлюбі з манекенником Габліелем Обрі, від якого народила доньку Нахлу Аріелу. Пізніше вона тричі виходила заміж. Геллі була одруженою з бейсболістом Девідом Джастісом, автором пісень Еріком Бенетом та актором Олів'є Мартінезом. У шлюбі з актором в знаменитості народився син Масе.

У 2016 році зірка закрутила роман з музикантом Алексом Да Кідом, проте ці стосунки тривали недовго. Протягом останніх трьох років Беррі була самотньою. Жінка запевняла, що не поспішає вступати у нові романтичні стосунки. Вона заявляла, що роман можливий лише з тим чоловіком, який точно їй підійде. Схоже, що ним став саме Ван Хант.