Наразі на інстаграм-сторінці Геллі Беррі розмістила перший кадр зі знімального майданчика. На фото вона постала у завеликій футболці, вдітій поверх кофти. Окрім цього, Геллі Беррі нажахала прихильників дуже реалістичним синцем під оком та змарнілим виглядом. Та саме таким і задумувався образ головної героїні "У синцях".

Цікаво Фільми-головоломки від Крістофера Нолана, сюжет яких неможливо передбачити

Дебютний режисерський фільм Геллі Беррі розповість про борчиню змішаних бойових мистецтв. Вона виховує 6-річного сина та намагається бути взірцевою мамою. Однак це їй не зовсім вдається, а боротьба за можливість повернутись у спорт виявиться нелегким випробуванням.

Це офіційно. Я так пишаюся неймовірним акторським складом та командою, яка вже прибула на зйомки. Ось ексклюзивний кадр із фільму "У синцях". Мій режисерський дебют,
– із захватом написала Геллі Беррі.

До зйомок Геллі Беррі готувалась задовго до старту проєкту. Актриса ледь не щодня публікувала кадри з виснажливих тренувань зі своїм особистим тренером. Серед вправ були й боксерські, тому глядачі побачать у драмі реалістичну картинку протистоянь на рингу.

Прем'єра стрічки "У синцях" запланована на 2021 році. Геллі Беррі вже оголосила, що презентація відбудеться на міжнародному кінофестивалі в Торонто.