У своєму блозі Not A Blog 70-річний фантаст подякував шанувальникам за терпінням та пообіцяв, що вони згодом побачать завершення саги.

Читайте також: "Гра престолів" 8 сезон: HBO опублікували перший тизер – вражаюче відео

Я повернувся в свою фортецю самотності та повернувся до Вестеросу. Це не станеться завтра, і не наступного тижня, але ви отримаєте кінець "Пісні льоду і полум'я",
– зізнався автор книг.

У своєму дописі Джордж Мартін також нагадав, що фінальний 8 сезон "Гри престолів" вийде у квітні 2019 року, а серіал-приквел вже перебуває в стадії розробки: "Новий серіал, який поки неофіційно називається "Довга ніч", веде набір акторського складу, також створюється ще кілька сценаріїв... і ще кілька цікавих речей в роботі. Не лише зима близько ", – заінтригував відомий письменник.

Фанати припускають, що цей допис був присвячений виходу його іншої книги, яка розповідає про історію дому Таргарієнів "Вогонь і кров", через яку він перервав написання довгоочікуваного фіналу "Пісні льоду і полум'я".

Що таке "Гра престолів"?Фентезійний серіал, створений на основі циклу романів "Пісня льоду і полум'я" телеканалом НВО. Хоч автор циклу Джордж Мартін написав перший роман у 1996 році, серіал вийшов на екрани лише через 15 років – у 2011 році. Однак події саги вже обігнали сюжетні лінії, які описані в книгах. Тому шостий, сьомий та восьмий (останній) сезони серіалу базуються на чернетках книг, які ще не з'явились на прилавках книгарень.