Про це письменник повідомив у своєму блозі.

"Ні, зима не приходить... Принаймі, не в 2018 році. Вам доведеться зачекати на "Вітри зими", – зауважив Джордж Мартін.

Читайте також: Загине багато персонажів, – з'явились деталі останнього сезону "Гри престолів"

За його словами, сюжет книги буде зав'язаний на історії династії Таргарієнів "від Ейгона I Завойовника до регентства Ейгона III – з їхніми дружинами, війнами, братами, сестрами, дітьми, друзями, суперниками, законами, подорожами і тому подібним". Тобто події відбуватимуться за 300 років до головної боротьби за Залізний трон.

Вихід першого тому "Полум'я і крові" запланований на 20 серпня 2018 року, тобто варто очікувати, що роман матиме своє продовженням в інших томах. Все це стане частиною всесвіту "Пісні льоду і полум'я". Крім того, письменник пообіцяв, що в книзі буде багато драконів і ілюстрацій у виконанні художника Дeга Вітлі. Обкладинку та одну ілюстрацію він вже продемонстрував у своєму блозі.


Обкладинка нової книги "Полум'я і крові"


Ілюстрація з нової книги "Полум'я і крові"

Нагадаємо, що на основі циклу романів "Пісня льоду і полум'я" створено серіал телеканалом НВО під назвою "Гра престолів". Хоч Джордж Мартін почав писати перший роман у 1991 році, серіал вийшов на екрани лише через 20 років – у 2011 році. Восьмий, останній сезон "Гри престолів", за чутками ЗМІ вийде в 2019 році.

Однак події серіалу, який виходить на каналі HBO з 2011 року, вже обігнали сюжетні лінії, які описані в книгах. Тому сюжети шостого, сьомого та восьмого (останнього) сезону базуються на чорнових варіантах книг, які ще не вийшли, консультаціях Мартіна і сюжетних напрацюваннях авторів "Гри престолів".