Про це заявила віце-президент каналу НВО Франческа Орсі, передає Variety.

Як відомо, продюсери серіалу "Гра престолів" анонсували вихід останнього восьмого сезону в 2019 році. Він буде складатись з 6 серій. Тільки один з епізодів серіалу коштував 15 мільйонів доларів.

Читайте також: За яку суму шанувальники "Гри престолів" готові відмовитися від перегляду фіналу

Раніше зірка серіалу Мейсі Вільямс, які зіграла роль Арії Старк, розповідала, що повністю прочитала сценарій 8 сезону "Гри престолів". Англійська актриса спростувала чутки про те, що буде кілька кінцівок у "Гри престолів". Водночас представник каналу заявила, що в останньому сезоні загине багато персонажів.

Це був дійсно потужний момент в нашому житті і кар'єрі. Ніхто з акторів не бачив сценарію до цього і по мірі прочитання вони розуміли, що їх персонажі гинуть один за іншим,
– розповіла Франческа Орсі.

Окрім цього, віце-президент каналу НВО додала, що всі актори після прочитання сценарію аплодували впродовж 15 хвилин, а дехто навіть плакав.

Що таке "Гра престолів"?

Це екранізація циклу романів "Пісні льоду та полум’я", які написав Джордж Мартін. Вперше "Гра престолів" вийшла на телеекрани в квітні 2011 року. Наразі є 7 сезонів серіалу, однак продюсери готують до випуску останні заключні серії.