Про це актор розповів у виданні Hollywood Reporter.

Нагадаємо, що 27 серпня телеканал HBO опублікував останній заключний епізод сьомого сезону "Гра престолів" під назвою "Дракон і вовк".

Читайте також: Фінальна 7 серія 7 сезону "Гри престолів" встановила новий рекорд

Журналісти поцікавились продовженням стрічки, запитавши кіноактора, що ж повинно трапитись у восьмому сезоні.


Джон Сноу і його радник Давос Сіворт в серіалі "Гра престолів"

"Я думаю, що в наступному сезоні зійдуться всі елементи пазла. Я думаю те, що було в цьому сезоні, в цілому, це розрізнені місця і люди. Зрештою, воронка прийшла до позначки, в якій всі разом. Це повинно бути цікаво, куди це приведе, тому що всі ці люди і сім'ї, які не знають один одного, об'єднуються, щоб боротися зі спільним ворогом", – поділився Каннінгем .

Ліам зазначив, що знімальна група ще досі не бачила сценарію наступного сезону, в якому буде шість епізодів.

Все може піти куди завгодно. Люди не знають, куди все йде, не знають, якими будуть битви, не знають, хто буде на троні в кінці. Ми навіть не знаємо, чи буде трон! Все, що завгодно, може статися... Це неймовірно заплутана історія, створена дорослими для дорослих,
– відверто розповів герой "Гри престолів".

Зважаючи на захоплення фанатів фантастичною кінострічкою, знімальна група також із жалем починає розуміти, що все йде до логічного завершення.


Давос Сіворт в серіалі "Гра престолів"

"Для нас бути частиною цієї історії, цього незаперечного культурного феномена – неймовірний подарунок. Це одна з речей, якими я пишаюся найбільше в своєму резюме. Я буду посміхатися, згадуючи цю роботу, до кінця своїх днів", – зізнався Ліам Каннінгем.

Читайте також: Гра престолів: стало відомо, скільки заробляють головні актори за одну серію

До слова, восьмий сезон "Гри престолів" повинен вийти у 2019 році. За даними ЗМІ, автори серіалу розпочнуть зйомки заключного сезону в жовтні 2017 року. Складність полягає в тому, що книга Джорджа Мартіна "Пісня льоду і полум'я", по якій знімається серіал, ще не дописана. Мартін вирішив її опублікувати вже після виходу серіалу. Тому сценарій 8 сезону будуть писати фактично з нуля.