Вражаючий відеоролик з’явився в мережі 6 грудня. 54-секундний тизер має назву "Dragonstone" ("Драконячий камінь"). З моменту публікації відео його переглянули майже 2,5 мільйонів разів.

Читайте також: У мережі опублікували перше фото зі зйомок заключного сезону "Гри престолів"

Дивитись тизер "Гри престолів" 8 сезон онлайн:

У новому тизері-трейлері можна побачити, як зустрічаються дві шалені стихії – холод, смерть та морок та гарячий вогонь, що символізує життя та боротьбу. Можна зрозуміти, що з приходом Білих Ходоків – приходить і справжня зима, яка з півночі на південь захоплює частину материка Вестеросу. На карті у відеоролику можна припустити, що великий бій відбудеться або: біля Рову Кейлін – давньої, майже повністю зруйнованої фортеці Перших Людей, що розташована в північній частині Перешийка; або ж біля Близнюків – родового замку Фреїв, побудованого на берегах річки Зелений Зубець.

Але журналісти LifeStyle 24 схиляються все ж до першого варіанту, адже битва біля Рову Кейлін була б символічнішою з кількох причин: це кордон півночі (як одного з королівств Вестеросу) та півдня материка, а також, що через Рів раніше не зміг пробитись жоден завойовник (окрім Таргарієнів з драконами). Можливо, саме там відбудеться грандіозна битва, яка завершить довгу історію світу "Пісні льоду і полум'я" Джорджа Мартіна.

Варто додати, що у фінальному восьмому сезоні буде всього шість серій, тривалістю у півтори години. За повідомленнями західних ЗМІ, бюджет кожного з епізодів склав близько 15 мільйонів доларів. Головні герої серіалу вже натякають на неочікуваний розвиток подій, де буде не лише багато смертей, а й зміни характерів та пріоритетів героїв.

Прем’єра останнього сезону "Гри престолів" відбудеться в квітні 2019 року.

Що таке "Гра престолів"?Фентезійний серіал, створений на основі циклу романів "Пісня льоду і полум'я" телеканалом НВО. Хоч автор циклу Джордж Мартін написав перший роман у 1996 році, серіал вийшов на екрани лише через 15 років – у 2011 році. Однак події саги вже обігнали сюжетні лінії, які описані в книгах. Тому шостий, сьомий та восьмий (останній) сезони серіалу базуються на чернетках книг, які ще не з'явились на прилавках книгарень.