Режисером сиквелут став Джон Ландау, який у 2009 році випустив свій революційний оригінальний фільм "Аватар". Він і повідомив на своїй інстаграм-сторінці про відновлення зйомок фільму і що наступного тижня вся команда відправиться у Нову Зеландію. Також він показав нове фото зі знімального майданчика з новими неймовірними декораціями. Серед них – високошвидкісний корабель "Матадор" та гідроцикл "Пікадор".

Цікаво "Аватар 2": з'явились нові кадри зі знімального майданчика

Варто нагадати, що виконавча група "Аватара" повинна була вилетіти у Нову Зеландію ще 20 березня з Лос-Анджелеса, але через закриття кордонів внаслідок поширення вірусу, вся команда 17 березня отримала електронні листи від продюсерів з проханням залишилась у США. Тому робота над новою кінострічкою призупинались більше ніж на 2 місяці. Тепер же всі актори та команда відправляться у Нову Зеландію, оскільки там уряд країни дозволив відновити знімальний процес.

Нагадаємо, що прем'єра "Аватар 2" в Україні запланована на 16 грудня 2021 року, однак ця дата може змінитись через пандемію коронавірусу та відтерміновані зйомки.