Як повідомляли журналісти LifeStyle 24, кінострічка вийде у прокат у 2021 році. Наразі прем'єра "Аватар 2" в Україні запланована на 16 грудня, однак ця дата може змінитись через пандемію коронавірусу.

Дивіться також: Фільми-казки для захопливого вечора з дітьми: 7 найкращих новинок Голлівуду

Та можливе перенесення дати прем'єри не повпливає на рейтинг фільму. В цьому переконані і експерти Deadline. За даними видання, режисер Джеймс Камерон отримав бюджет у мільярд доларів, тому на глядачів очікуватиме видовищний екшн. А от сама кінострічці "Аватар 2" має всі шанси увійти в історію кіно, як один з найдорожчих фільмів.

У центрі сюжету, як і в попередній кінострічці, буде солдат Джейк Саллі, який перевтілиться у свого аватара та очолить народ на'ві. Саме цей американець, як ніхто інший, може протистояти користолюбним людям, які намагаються захопити Пандору. Щоб захистити місцеві реліквії та жителів, всі візьмуться за оборону краю.

Фільм
Фільм "Аватар 2" вийде у прокат у 2021 році / Facebook / @JonLandauLA

Вперше про зйомки фільму "Аватар-2" заговорили ще у квітні 2010 року. Тоді режисер Джеймс Кемерон зазначив, що всі події кінострічки розгортатимуться в океані Пандори. Аби кадри були більш переконливі, режисер занурився на дно Маріанської западини та став третьою людиною у світі, яка наважилась на це.

Поки це всі деталі, які автори проєкту відкрили для журналістів та кіноманів. І хоч про перший трейлер говорити рано, Джеймс Камерон залюбки підігріває розмови про фільм, публікуючи фото зі знімального майданчика. На кадрах видно, що для зйомок першої частини трилогії встановили великий басейн, в якому вже встигли побувати головні зірки кінострічки.

"Кілька фотографій зі зйомок, на яких Джим дає акторам вказівки, перш ніж вони поринуть під воду для створення сцени з сиквелів "Аватарів". Що це за білі штуки на водній поверхні? Ці маленькі білі кульки необхідні, щоб захистити від світла на поверхні систему захоплення руху. Разом з цим вони дозволяють акторам безпечно виплисти наверх, коли це необхідно", – розповів він прихильникам.


"Аватар 2": кадри зі зйомок / Facebook / @JonLandauLA

Зйомки нового
Зйомки нового "Аватару" / Facebook / @JonLandauLA

Зої Салдана, Кейт Вінслет та інші зірки
Зої Салдана, Кейт Вінслет та інші зірки "Аватар 2" / Twitter / @Avatar

Головні актори фільму "Аватар-2":

  • Зої Салдана
  • Сем Вортінгтон
  • Він Дізель
  • Кейт Вінслет
  • Хлоя Коулман
  • Сіґурні Вівер
  • Джемейн Клемент